Problemy z obrazem na Monitoze

Kupiłem nowy komputer z sklepu internetowego Vobis

i mam problem bo odrazu jak dostałem komputer mialem na nim Viste i zformatowalem go na XP i niewyczytywalo mi mojej karty graficznej tylko zintegrowaną to zainstalowałem sterowniki do GeForce GTX 260 i karta dziala mialem obraz itp. jednak po wyłączeniu komputera zalaczyla sie znowu karta zintegrowana, zorientowalem sie że podlaczylem kabel od monitora do 2 kart i teraz po odlaczeniu do zintegrowanej to jak wlaczam kompa to niemam obrazu na monitoze wszystko czarne a jak znowu podlaczam to zintegrowanej to mi pisze błąd: Can’t not find ASUS graphic card, bo mam tam smart doctora i wtedy mi wysakuje wszystko zpixelowane w 4 bitah co zrobic zeby czytalo mi mojego GeForca

Niewiem czy w dobrym dziale pisze jak cos prosze o przeniesienie. Jakbyscie chcieli sie zemna zkontaktowac to GG: 5688415

Z góry dzieki za pomoc.

Odpal komputer na integrze, wyłącz ją w biosie, przełącz się na karte zewnętrzną i uruchom komputer. Powinno trybić

jeszcze powiedz mi jak bo nic niezrozumialem, jeżeli mozesz to opisz mi krok po korku co dokladnie zrobic.

Wyłącz komputer. Podłącz monitor tylko do karty graficznej tej na śledziu do gniazda DVI, masz to na rysunkach z obisu. następnie uruchom komputer. wszystko powinno śmigać.

No własnie tak robilem wiele razy i tak samo raz sie zalaczy monitor z geforcem a raz brak obrauz bo niewykrywa karty.

Odświeżam.