Problemy z obudową komputera i z laptopem :(

Witajcie

Mam trzy sprawy. Bardzo prosiłbym o pomoc w ich rozwiązaniu

  1. Moja siostra ma laptopa LG z serii FS EXPRESS wraz z Vistą Home Premium. Wszystko było w porządku, ale od kilku dni mówi mi, że niemoże przejść w stan gotowości/ wstrzymania (co tam pobiera trochę energii, itp. w Viście można go jeszcze uruchomić przyciskiem wyłącznika obok kłódki w menu start :wink: ). Gdy na niego klika to laptop nic sobie nierobi, tzn. wyłącza się ekran, laptop cały czas pracuje, a wystarczy poruszyć myszką i widać ekran taki jak po “wstaniu” Visty z tego stanu wstrzymania. Skanowałem antivirem (F-secure `09) i nic nie znalazł. Macie może jakąś propozycję co z tym “fantem” zrobić??

  2. Mam komputer od 4 miesięcy. Jako obudowę wybrałem sobie CoolerMaster Elite 330. Jest tam taki duży przycisk, który odpowiada za włączenie/ wyłączenie kompa. Niestety od pewnego czasu przycisk ten zaczął się blokować, zacinać itp. Trudno dzisiaj włączyć komputer przez ten przycisk. Choć jeszcze sobie jakoś radzę z tym przyciskiem, to boję się co to będzie za 6 - 12 miesięcy. Czy można jakoś zrobić, aby ten przycisk się nieblokował (dostęp od “środka” niejest możliwy, bo są tam kratki)

  3. Wiecie może jak włączyć stan hibernacji (MS Vista HP, pł. główna : Abit IP-35 E)??

Witaj

Co do pierwszego to nie odpowiadam

2.Jeżeli ci będzie wygodnie to zamień przycisk RESET z przyciskiem zasilającym

3.Obok zamknij system w pasku start wybierasz taką listę i tam masz Przełącz w stan Hibernacji

Raczej niechałbym zamieniać tych przycisków, bo nie tylko ja korzystam z tego komputera, a jakbym zamienił te przyciski to miałbym piekło! Odnośnie hibernacji, to niestety niema tej opcji w menu start (na XP`ku w tym samym komputerze też niema tej opcji)

Możliwe że wyłączyłeś hibernację