Problemy z odinstalowaniem Alkohol 120% Trial


(Em Jablo) #1

Teoretycznie wszystko co było w zasięgu wzroku i było związane z tym programem( łącznie z elementami w rejestrze).Jednak po starcie kompa mam cyklicznie wyświetlane trzy informacje (jedną zamykam ,pojawia się następna) : 1. - "Załadowanie sterowników Alkohol 120% nie powiodło się...."

2.- Informacja o programie łącznie z propozycją zakupu.

3.- Informacja : "Znaleziono nową wersję programu ...."

Jak pozbyć się tego śmietnika ? Pozdrawiam - wdzięczny za pomoc.


(Kamil697) #2

Ściągnij program Odkurzacz, można nim wyłączyć programy które uruchamiają się przy starcie. A może zostały jeszcze jakieś pliki związane z alchochole na dysku.


(henja1) #3

Alkohol 120% pozostawia wpisy w rejestrze spróbuj CCleanerem wyłączyć właśnie uruchamianie w autostarcie , oraz spróbuj tym http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... aller+1.50 wyczyścić kompa powinno pomóc


(tomson66) #4

Witaj.

A przed deinstalacją zlikwidowałeś wirtualne dyski? Jeśli nie to najlepiej zainstaluj jeszcze raz ten program i przed usunięciem ustaw ilość wirtualnych dysków na 0. Dopiero po restarcie systemu odinstaluj go . A jeszcze lepiej za pomocą Your uninstallera lub podobnego programu. Powinno pomóc. Pozdrawiam.


(Em Jablo) #5

Dziękuję.Pozbyłem się wpisu w rejestrze HKEY_LOCAL_MACHINE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run poprzez wykasowanie wartości.Pozdrawiam


(Danielm86) #6

Skasuj folder alcohola z Program Files