Problemy z odtwarzaniem na Screamer Radio


(Animologic) #1

Witam, posiadam aplikację do słuchania radia "Screamer Radio". Kilkakrotnie, zazwyczaj im bliżej wieczoru, zrywa połączenie, nagle buforuje, albo cofa o kilkanaście sekund, a potem zjada te kilkanaście sekund i wraca do normy, nie wspominając o opóźnieniu z radia standardowego. Może znacie jakieś lepsze programy do słuchania radia w internecie.


(ahonen97) #2

Polecam RaimaRadio


(Cqyawuxd) #3

RaimaRadio jest wersją 30-dniową ( ale jest bardzo dobry ).


(Frog) #4

Animologic , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(ahonen97) #5

janobiektywny RaimaRadio jest programem free używam go od roku cos ci się pomyliło można go pobrac oto link do strony http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... Radio+1.46


(Chillout) #6

Buforowanie spowodowane jest w tym momencie niską prędkością łącza lub większymi wymaganiami radiostacji dla Twojego łącza. Wieczorem łącze jest bardziej obciążone.

Rozwiązania:

Przy odtwarzaniu danej stacji w oknie Scremaera masz przeważnie podany link do radia. Wchodzisz na ten link i szukasz na stronie domowej mniejszego streamingu danej stacji. Przeważnie jest w ikonce np słuchaj itp

Klikasz na ta ikonkę przawym przyciskiem myszki, wchodzisz we właściwości, kopiujesz odnośnik url do danej stacji. Wchodzisz w Screamera->Plik->Wklej Url i włączasz radyjko. Powinno nie przerywać. Ewentualnie możesz skorzystać z wykazów stacji: http://www.shoutcast.com/ i tam poszukać niższych streamingów.

Dobrym również odtwarzaczem godnym polecenia jest Nexus Radio http://www.nexusradio.com/download.php