Problemy z oglądaniem filmów itp

Witam! Od jakiegoś czasu mój komputer zaczął zachowywać się dziwnie. Uruchamia się zupełnie normalnie, wszystko, w tym internet, działa bez zarzutu do momentu, kiedy włączę playlistę z youtube. Po 2-3 utworach komputer przestaje reagować na cokolwiek - kursor zamienia się w symbol oczekiwania, ekran zachodzi mgłą i tak dopóki nie zaingeruję, czyli go wyłączę. Co ciekawe, jeżeli oglądam “pojedynczo” filmiki, nic się nie dzieje. Podczas oglądania filmu zawiesza się po 10-20min oglądania (oglądam filmy na stronie www.rtve.es). Co się dzieje? Program antywirusowy niczego złego nie pokazuje, ale dla pewności przeskanowałem komputer innym, ktory też niczego nie wykrył. Sprawdziłem temperaturę procesora, dysku podczas pracy i wydają się być w normie. Usunąłem wszelkie zbędne pozycje z Autostartu - nic nie pomaga. Wyczyściłem CCleanerem wszystko, co było zbędne, usunąłem błędne rejestry. Sprawdzałem na różnych przeglądarkach (Opera, IE) - zawsze się zawiesza. Wszystkie aktualizacje pobierają się automatycznie, czyli chyba problem nie wynika z tego, że coś jest “przestarzałe”… Niby niewielki problem, bo przecież nie trzeba używać playlist z youtube, ale jest irytujący. Nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie, ale na kilka dni przed tym, zanim zaczął się tak zachowywać również przez kilka dni “nie chciał się wyłączyć”, tzn. plansza “trwa zamykanie” trwała bez końca, aż trzeba było po prostu wyłączyć go przyciskiem. Może ktoś wie, o co chodzi i umie jakoś pomóc? Ja zupełnie nie znam się na komputerach, więc jestem kompletnie zielony…

  1. Odinstaluj Flash Player.

  2. Użyj do odinstalowania

Adobe Flash Player Uninstaller

  1. Przeczyść komputer programem CCleaner

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

CCleanera używaj po częstym surfowaniu po internecie oraz po każdej deinstalacji programów i sterowników.

cf114_CCleaner.jpg ccleaner2.th.jpg

Zainstaluj/użyj jeszcze Eusing Free Registry Cleaner.

(dokładniej przeczyści rejestr)

Wybierasz język / language / Polish.

Przewiń – Skanuj rejestr – Napraw rejestr.

przewi.th.jpg skanujrejestr.th.jpg naprawrejestr.th.jpg

  1. Zainstaluj najnowszą wersję Adobe Flash Player

  2. Kliknij prawym przyciskiem myszki na jakiś film z YT – Ustawienia – odznacz lub zaznacz opcję “Włącz przyśpieszanie sprzętowe”

lw267_Ustawienia.jpg

Nie pomoże to

przełącz YouTube na HTML5:

http://www.youtube.com/html5

Na dole strony kliknij – Dołącz do grona użytkowników wersji próbnej HTML5.

Sprawdź…

Witam ponownie! XMan - wielkie dzięki za pomoc! Zrobiłem wszystko, jak w Twojej instrukcji i jak narazie wszystko wydaje się działać idealnie :smiley: Jeszcze raz dzięki za pomoc i za bardzo czytelnie wskazanie co mam robić - właśnie czegoś takiego potrzebowałem :slight_smile: