Problemy z Operą

Witam.

Mam kilka problemów z operą:

1.chciałbym aby opera zapamiętywała nicki i hasła na danej stronie gdy zaznaczę tę opcję dotychczas zapamiętuje tylko na niektórych stronach.

2.nie wiem czemu ale na jednym forum muszę się logować dwa razy na innej przeglądarce i tym samym forum wystarczy raz się zalogować.

3.chciałbym tez żeby przy logowaniu na jakiejś stronie pokazywała się lista nicków których już używałem bo na razie muszę wpisywać w kółko to samo.

może mi ktoś pomóc jak to naprawić??

Sprawdź czy masz włączonego “menadżera haseł”

Ustawienia --> Preferencje --> Formularze (tam zaznacz opcję “Włącz menadżera haseł”)

Mogłeś też dla danej strony wyłączyć zapamiętywanie loginu i hasła. Wtedy przy każdym logowaniu menadżer nie będzie zapamiętywał danych potrzebnych do logowania. Aby ponownie dla danej strony mógł zapisać potrzebne dane - usuń stronę w opcjach menadżera.

mam tą opcje włączoną od zawsze i tylko jak już na jakiejś stronie zapamięta hasło to jak wyjdę z przeglądarki i znów ją włączę to już nie pamięta.A na niektórych stronach zapisuje się bez problemu.

włącz pełną obsługę ciasteczek, wtedy nie będzie problemów z logowaniem i przeskakiwaniem strony. Zapisz hasła i usuń wszystkie z menadżera haseł. Powprowadzaj wszystkie hasła. Do logowania użyj CTRL+ENTER. Jeśli masz więcej loginów na stronie, to wyświetli się okienko z loginami.

hmm a jak to zrobić?

dawidos06 , wszystko masz w ustawieniach… #-o

:arrow: preferencje>formularze>hasła :idea:

:arrow: preferencje>zaawansowane>ciasteczka>akceptuj wszystkie :idea: