Problemy z oprogramowaniem w kamerce w laptopie dell

Witam od niedawna jestem nieszczęsliwym posiadaczem laptopa dell inspirion n5010. Laptop posiada kamerke 1,3 oraz program do jej obsługi dell webcam central. Wszystko śmigało dobrze ale jak zrobiłem formata i zainstalowałem system od nowa wystapiły problemy. Po zainstalowaniu oprogramowania do kamerki , wszystko było dobrze przez max 1 dzień, potem po włączeniu dell webcam central pojawia sie okno programu lecz podgląd obrazu jest nieruchomy odświerza się czasami raz na kilkadziesiąt sekund. Próbowałem instalować sterowniki reinstalowac oprogramowanie lecz nie pomaga. Kiedys miałem podobny problem z laptopem msi ale juz go nie mam . Dodam że na skypie kamerka śmiga dobrze.

Poprostu wejdz w ustawienia programu dell i zobacz czy wszystko jest dobrze ustawione-skonfigurowane. Jak sam mówisz kamerka śmiga na skype to w takim razie nie jest to wina kamerki ani laptopa.

Masz DirectX,jeśli nie to http://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Pro … 12426.html

dirext nie pomaga mam winde 7 ustawienia zmieniam co chwila i nic jak ktos miał do czynienia z tym programem to podgląd efektów z prawej jest ok a glowne okno podgladu złapie tylko pierwszy obraz i stop

Dodane 30.12.2010 (Cz) 20:06

a możecie polecić jakis sensowny program do przechwytywania obrazu z takiej kamerki zeby mozna było robic zdjęcia nagrywac filmy plus jaies opcje ustawienia obrazu. może byc platny bo wiekszosc darmowych króre znalazłem to jest normalna porażka interfejs z 91 roku zero opcji

Dodane 30.12.2010 (Cz) 21:24

ustwaienia sa dobre reinstaluje go juz 4 braz wywalam z rejestru wpisy usuwam smieci i nic pomocy