Problemy z ostatnimi paczkami poprawek dla Windows 10

Ja dodam od siebie do poczytania.

Nie trzeba nic robić w systemie, aby mieć problem z zainstalowaniem poprawek.

Do wypróbowania pkt. 3 z tego i tego poradnika albo uzbrojenie się w cierpliwość (aż MS wypuści kolejną poprawkę).

No cóż jestem wśród nielicznych szczęściarzy, że wyjątkowo przez sierpniowy patch tuesday muszę poczekać na kolejną poprawkę. :smiley:

U mnie jest ok, nie ma żadnych problemów.

Spróbuj tego.
https://support.microsoft.com/pl-pl/help/10164/fix-windows-update-errors

No cóż posiłkuję się mct jako uaktualnienie. Widziałem, że sobie pobrało tą nieznośną aktualizację. Zobaczymy czy ją wprowadzi. Niemniej, DP powinno dać newsa o tych problemach, aby uświadomić użytkowników, że takowe są przy próbie instalacji sierpniowych poprawek, jak i różne problemy po ich zainstalowaniu z sukcesem.

MCT zaktualizował bezproblemowo. Więc nie wiem, co powodowało błędy.

Jedną z przyczyn niemożności zainstalowania aktualizacji lub jej błędnej instalacji bywa nieraz antywirus. Zewnętrznej firmy. Trzeba go wyłączyć na stałe a dopiero potem robić aktualizacje. Podobnie jak z przywracaniem systemu do poprzedniego punktu.
Ja miałem taki problem z Nortonem.
Innym powodem może błąd pobierania w przypadku gdy instalowanie aktualizacji wymaga wielu czynności pobierania.
Być może to zachodziło u ciebie. MCT pobrałeś jednorazowo i zadziałało. (tyle ze to wywala z reguły błąd 0x8024200d)
Było nie było ale dysk, karta czy modem tez nie zawsze działaja prawidłowo

Mi się wydaje, że sama aktualizacja była wadliwa. Sprawdzałem wszystko i jest sprawne + brak problemów z wcześniejszymi poprawkami sprzed sierpnia 2019 i bezproblemowa instalacja narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania Microsoft Sierpień 2019.
Tak więc trudno powiedzieć.

Jak aktualizacja może być wadliwa. U mnie instalacja bez problemu podobnie jak u wielu innych.
Po prostu cos w trakcie poszło nie tak.

Też mi ta aktualizacja chrupnęła, ale nawet nie wiem kiedy, bo rzadko odpalam Windowsa. W każdym razie wczoraj kliknąłem ponów próbę i wszystko przeszło normalnie. Może coś poprawili w tym czasie.

edit.
Doczekałeś się notki prasowej, bo artykułem tego nazwać nie można :wink: