Problemy z otwieraniem zdjec z strony nasza klasa

:x Nie mogę odtworzyć zdjęć strony nasza klasa na Mozilla Firefox ,sa zablokowane…coś córa namlodzila najprawdopodobniej cosik zablokowała …bo jak otwieram stronę na Internet Explorer …to jest ok…czy dobre człowieki …ktoś może podpowiedzieć co może być przyczyną??? ![-o<

Może gdzieś sobie zablokowała te obrazki we wtyczce Adblock Plus, o ile takową posiadasz.

Czerwona ikonka ABP w górnym lub dolnym rogu Firefoxa. ->Wyłącz ją przez dwuklik.

Ewentualnie wyłącz wszystkie po kolei dodatki-> Narzędzia->Dodatki

Trzecia ewentualność, wyłącz na chwilę program zabezpieczający komputer.

I okaże się co ponosi winę.

Probowalem…i nic nie dalo…zadna z trzech mozliwosci… :expressionless: …co jeszcze przychodzi ci do glowy…??? :o

Zablokowana nasza-klasa dobrze by zrobiła ludziom, mam wrażenie że wszyscy tylko tym się interesują! Koledzy obrażają ludzi albo rywalizują w ilości kontaktów a dziewczyny (jak mówi mój informatyk) “tylko po naszej-klasie umiecie chodzić” i się zgadza zero zainteresowań i tylko po to im internet.

Dobra ale nie mam nic przeciwko wchodzeniu na naszą-klasę raz na jakiś czas:) Co do problemu to tak: w opcjach pod kategorią “treść” jest polecenie “pobieraj obrazki automatycznie” możliwe że nasza-klasa jest w wyjątkach jeżeli to jest w porządku to najlepiej uruchomić FF w trybie awaryjnym (w menu start będzie obok zwykłego skrótu) i uruchomić np bez wtyczek jeżeli pomoże to trzeba sprawdzić która blokuje ale to już ręcznie.

:smiley: Miałeś racje…narzędzia…opcje…treść…wyjątki…usuń witrynę…serdeczne dzięki…pozdrawiam…temat zakończony …zatopiony =D>

Oty Kosz