Problemy z pamięcią w tablecie

Witam, jakiś czas temu pomyślałem że czas na coś przenośnego, zatem kupiłem tableta, a dokładniej Cavion base 8 ms (windows 10) z 16 GB pamięci flash, po 3 dniach użytkowania tablet trafił do serwisu z powodu złego wgrania Windowsa (prawdopodobnie nie wygrali do końca), po 2 tygodniach wrócił, po kolejnych 3-4 dniach z 16 GB zrobiło się 13 i do tego cały dysk jest zapełniony (0 bajtów wolnych), dodam że zainstalowany jest sam Windows… Ktoś ma może rozwiązanie?

@srakeesport Popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Dobrze dobrany tytuł wstępnie informuje o tym, czego dotyczy Twój problem. Jednocześnie pozwala zaoszczędzić czas innym użytkownikom forum. Tym sposobem zwiększasz swoje szanse na szybkie rozwiązanie problemu. Pozdrawiam.

Kupiłeś szrota i tyle.
A tak na poważnie: 0 bajtów na partycji systemowej oznaczać może, że jest ona uszkodzona. Przeleć dysk chkdsk, jak nie wykryje nic to sprawdź, czy nie ma badsectorów - a tak naprawdę - 16 GB dla Win10 to ZDECYDOWANIE za mało! Jeśli tablet ma czytnik kart SD, to wsadź co najmniej te 32GB kartę i staraj się nie instalować za dużo - chyba, że jest to konieczne - w takim razie zainstaluj, to co potrzeba na tej karcie.

Co mogę jeszcze dodać?? Tablety z Win10 to - moim zzdaniem - nie udany pomysł. dużo lepiej by było, gdybyś kupił tablet z Androidem - a jeśli potrzebujesz tego Windowsa, to zainwestuj w fajnego netbooka (ew. hybrydę pokroju Lenovo Yoga etc).