Problemy z plikami .exe, zły obraz win NT

Witam,

od pewnego czasu mam problemy z komputerem, początkowo myślałam że to przez źle funkcjonujący dysk twardy bo już bywał z nim problemy, ale zaczęłam coś więcej czytać na temat błędów które się pojawiają podczas uruchamiania programów przy starcie win i doszłam do wniosku że to chyba jednak coś innego. Błędy pojawiają się również przy próbie uruchamiania ważniejszych programów potrzebnych mi do pracy (pakiet office, corel itp.) ten sam problem pojawia się przy próbie przeinstalowania ww. programów, nie można ich usunąć ani zainstalować. Cały czas wyskakują błędy …/tapi32 nie jest prawidłowym obrazem Win NT. Prócz tego są problemy z portami usb nagle wszystkie się wyłączają.

Dysk był skanowany kilkoma programami antywirusowymi które za każdym razem coś usuwały. Skany wykonywał mój mąż wiec nie wiem czym dokładnie skanował. Nie był w stanie odpalić kaspersky remooval tool.

Dysk był skanowany wczoraj dr. Web Cureit - znalazł jedną infekcje i ja usunął

Wczoraj użyłam również combofixa :oops: z tego co dzisiaj czytałam to wiem że nie powinnam była tego robić no ale już to zrobiłam, mam nadzieje że ktoś mimo to mi pomoże. Loga z Combofixa nie mam bo pomimo informacji że został wygenerowany nie było go tam gdzie powinien być :?

Załączam log z otl

http://www.wklejto.pl/162435

http://www.wklejto.pl/162436

Proszę o pomoc!

Do okna Własne opcje skanowania / skrypt wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt i zatwierdź restart.

Pokaż raport z usuwania i nowy log Skanuj.

Pobierz i uruchom TDSSKiller

Kliknij Start scan i jeśli coś wykryje wybierz Skip

Pokaż raport z tego programu: C:\TDSSKiller.wersja_data_czas_log.txt

raport i log z otl

http://www.wklejto.pl/162511

http://www.wklejto.pl/162512

log z tdss

http://www.wklejto.pl/162513

Dodane 03.06.2013 (Pn) 11:39

Mąż właśnie zresetował komputer i wyskoczył komunikat że nie można uruchomić systemu ponieważ brakuje pliku bądź jest on uszkodzony (…config/system)

i co teraz? :cry:

Nie widać żadnej infekcji, a komunikat oznacza uszkodzenie rejestru.

Przywracanie uszkodzonego rejestru:

http://www.fixitpc.pl/topic/48-konsola- … ows/?p=233