Problemy z plikami urktytymi, panelem sterowania, pulpitem

Witam.

Mam kolejny problem z komputerem. Sprawa wygląda tak:

Komputer na początku spowolnił, nie możliwa była zmiana tapety, tylko jednolity kolor mogę wybrać jako tapetę, dostęp do panelu sterowania ograniczony tzn. wyświetlają się ikony ale jak chce przełączyć do widoku klasycznego żeby mieć więcej opcji to po po prostu nie można nie działa ta opcja. Zarządzanie folderów: pokaż pliki kryty czy pokazanie plików systemowych nie działa daje zastosuj, ale pojawia się za każdym razem komunikat jak przy pierwszym wejściu do folderu windows czy programfiles zaraz po instalacji.

Czynności jakie już wykonałem:

  1. Najpierw odpaliłem Combofix usunął jakieś śmieci, następnie skan Kaspersky Virus Removal (oczywiście w trybie awaryjnym) nic nie znalazł, potem skan Dr Web cureit też w trybie awaryjnym, znalazł parę rzeczy więc usunąłem. Dalej jednak pozostały objawy.

  2. Postanowiłem sprawdzić dysk bo co jakiś czas przy uruchamianiu wyskakiwało sprawdzanie partycji D, okazało się że znalazło się na dysku kilka badsektorów, akurat był dysk pod ręką nowy więc Norton Ghost i klonowanie dysków zrobiłem wszystko ładnie poszło, komputer już szybciej pracuje (czyli normalnie), jak coś chce się wykonać na dysku czy samo ładowanie systemu.

Pozostał jednak problem z dostępem do panelu sterowanie, domyślnie ładuje kompozycje klasycznego windowsa, jak dam przełącza na kompozycja windows XP to przełącza się daje zastosuj ale ponowne uruchomienie komputera i powrót do klasycznego windowsa, nie wspominając wcześniejszych problemów choćby z plikami ukrytymi i systemowymi. Do głowy przyszedł pomysł, że jak były badsektory to może czegoś brakuje w systemie jakiś plików. Zrobiłem nakładkę na system z płyty instalacja i potem napraw instalację. uruchomiłem Combofix i jeszcze coś usunął ale problemy, o których pisałem pozostały w dalszym ciągu niezmienne.

Załączam log z combofix, z prośbą o sprawdzenie i ewentualne sugestie co jeszcze mogę zrobić aby przywrócić system do normalnej pracy.

Log Combofix http://www.wklejto.pl/34482

Pozdrawiam

Jekobb