Problemy z pobieraniem gry ze steam ważne

witam zakupiłem sobie nie dawno just cause 2 przez steam legalnie chciałem sobie pobrać ale pokazuje mi się błąd jest na pisane wystąpił błąd podczas aktualizacji just cause 2 (błąd zapisu na dysku):

c:/program files (x86)/steam/steamapps/downloading/8190/cufft.dll

Rozumiem, że masz miejsce na dysku twardym?
Dobrze, by było, żebyś ustawił w steamie instalację gier gdzie indziej niż dysk C np. D czy E jeśli masz podzielony dysk.

Nigdy nie instaluj gier na tym samym dysku co system.

Nigdy?

problem znikł zrestartowałem kompa :smiley: ale just cause 2 multiplayer mod nie mogę pograć D:

to jak mam instalować gry mam jeden dysk 1 tb

Najlepiej przy użyciu systemowego menadżera dysków zmniejszyć dysk C: … a następnie stworzyć na wolnej przestrzeni druga partycję. I tam instalować gdy itp. Można tez użyć zewnętrznych programów do zabawy partycjami ale ten systemowy do tego jest wystarczający.

Bo co - wybuchnie ? Nie pisz bzdur bo inni uwierzą … Sam trzymam gry na systemowym od lat i nic się nie dzieje.

A niektórzy to nawet nigdy nie robili kopii zapasowej systemu i też nic…

nie chce się bawić w to mam windowsa na jednym dysku i gra gitara i tak będe kupował dysk ssd do gier i programów just cause 2 działa prawidłowo trzeba było restart zrobić i już

Zrozumiesz kiedy przyjdzie Ci przeinstalować Windows i w związku z tym pobrać wszystkie kilogramy gier od nowa :wink: Trzymanie biblioteki Steam na dysku systemowym jest nie tyle niebezpieczne, co głupie :wink:

No to jestem na tyle głupi że mam szybki internet i pobranie paczki 40 GB nie robi na mnie wrażenia, poza tym Steam obdarzony jest narzędziem do tworzenia kopii zapasowych gier.

Jeśli masz tylko jedną zainstalowaną grę to luzik :wink:

Aktualnie 4 ale nie jestem takim snobem by płakać jak coś się zepsuje.

Chodzi o wygodę. Ty wolisz pobierać gry przy każdej okazji (chociaż nawet twoje 4*40GB=160GB/100mbps=4 godziny) inny woli mieć gry na osobnej partycji i po reinstalacji Windows tylko podać ścieżkę do biblioteki.
Nie oceniając które rozwiązanie jest lepsze, należy stwierdzić że twoja reakcja:

Jest conajmniej przesadzona :wink:

Kończąc offtop - pisanie “Nigdy nie instaluj gier na tym samym dysku co system” też jej bez sensu. To powinna być propozycja a nie mus.

czemu nie jest bezpiecznie ja mam windowsa i gry na jednym dysku od lat i nic nie jest