Problemy z pobieraniem pliku ze strony

Tworze sobie na mojej stronce dział download na pliku txt, w ktorym sa zapisywane wszystkie ilosci pobran pliku. Moim problemem jest brak mozliwosci wyswietlania liczby pobran np. Pobrano 26, coś takiego jak jest zrobione Tutaj. Jednak na mojej stronce to nie działa tak jak chce: http://www.history.is.net.pl/?download=0&cat=1

Tak wyglada plik getfile.php

<?php

//$temp = $_SERVER["SCRIPT_FILENAME"];

//$temp = substr($temp,0, strlen($temp) -11);


   $dataloc= "download.dat.txt"; ###Ścieżka i nazwa pliku

   $read = fopen($dataloc, "r");

   $read2 = fopen($dataloc2, "r"); 

   $fileread = fread($read, filesize($dataloc));

   fclose($read);

   fwrite (fopen("download.dat.txt", "r+"), "Get\n $fileread"); ###Ścieżka i nazwa pliku

   fclose(fopen("download.dat.txt", "a+")); ###Ścieżka i nazwa pliku

   header("Location: download/Notepad2.zip") ###Co ma pobrać?

?>

download.php

<?PHP if(!isset($_GET['cat']) && !is_numeric($_GET['downloadid']) ){ ?>
» Download
  • ProgramyProgramy ułatwiające edycję plików php.
  • testTest download kategori 2.
  • test 3Test download 3.
    <?PHP }?> <?php $_Uchwyt = @fopen(‘download.txt’, ‘r’) or die(‘Wystąpił błąd.’); $kat = fread($_Uchwyt, filesize(‘download.txt’)); fclose($_Uchwyt); $kategoria=explode(„#kat#”,$kat); if(isset($_GET[‘cat’])) $idkat=$_GET[‘cat’]-1; else $idkat=0; $download=explode(„#download#”,$kategoria[$idkat]); if(isset($_GET[‘cat’]) && !is_numeric($_GET[‘download’])){ for ($i = 0; $i < count($download); $i++) { $tresc=explode(„#content#”,$download[$i]); echo ‘‘.$tresc[0].’’; } } if(isset($_GET[‘cat’]) && is_numeric($_GET[‘download’])) { $tresc=explode(„#content#”,$download[$_GET[‘download’]]); echo $tresc[1].’ '; ?> Liczba Pobrań: <?php echo $i2 ?> <?php } ?>[/code] download.txt

[code] Notepad2 Polski edytor zastępujący oryginalny notatnik systemowy, z funkcją konwersji stron kodowych.#content#**Notepad2 flagaPL**Polski edytor zastępujący oryginalny notatnik systemowy, z funkcją konwersji stron kodowych.

Dodatkowe informacje** • Wersja: 4.1.2 • Dodano: 23.12.2010r. • Rozmiar: 813 KB • Pobrano:**

#download# test #content# test

#download# #kat# » test pod kategori #content# test pod kategori

#download# Jakiś tam faq ?#content# 2 katygoria dziala #kat# Czyżby 3 katygoria ?#content# Wszystko dziala jak trzeba #download# lol kolejne faq ?#content# Nie gadaj że nie działa - trele morele

Wszystko jest tak zrobione, by dział caly byl podzielony na kategorie z linkami odpowiednimi.

Czy moze mi ktos pomoc zrobic mi ta liczbe pobran i zeby miec to tak zrobione jak pokazalem na przykladzie ? Bardzo Was prosze.