Problemy z połaczeniem neostrady 1mb


(Kamil Wieladek) #1

Witam!! Mieszkam na wsi i zmnieniłem sobie neo 129 na 1024.. 128 chodziła bez zarzutu tak samo jak i 512 we mojej wsi.. Otóż czasami lampka od modemu link ( zxdsl 852) mryga czyli lipa i jak się połaczam to mam bład 692.. A czasami lampka się świeci i jak próbuje się połaczyć to wyskakuje mi bład 721.. Czasami kiedy się swieci lampka link mogę się połaczyć. Dodam że ściaganie idzie w okolicy maxa czyli 125kb\s tak samo jak upload. I teraz nasuwa się pytanie.. Czy w mojej wsi 1mb to zbyt dużo jeżeli transfer chodzi na max? Dzwoniłem pod 800102102 i ma przyjechać do mnie technik który prawdopodobnie rożwiąze ten kłopot. Więc co mam robić? Zmnienić neo?


(Kobra10) #2

hmmmm

poczekać na montera???? ??????/


(Kamil Wieladek) #3

Montera? Tzn?


(Kobra10) #4

a co wnioskujesz z tego co sam wyżej napisałes??

MONTER = TECHNIK :smiley: :smiley:

pozdrawiam


(pysiu) #5

może wina leży po stronie lini telefonicznych co do ciebie idą lub modem ma usterke :wink: ale to juz technik stwierdzi :wink:


(Kamil Wieladek) #6

przed chwilą nie mogłem się połaczyć bo lampka link mrygała.. Odpaliłem gre TDU pograłem 5minut i lampla sie świeci minimalizuje gre i probuje sie połaczyć i o dziwno necik chodzi.. Już drugi raz mi jak odpaliłem gre net mi zadziałal.. 2 razy tak robiłem i 2 razy sie połaczyłem nie wem może to zbieg okoliczności


(Michu151) #7

od kilku dni neo ma jakies problemy, ja osobiscie odczuwam to tylko przy sciaganiu plikow (strasznie zwalnia transfer) ale niektorzy koledzy maja podobny problem jak ty, byc moze to przejsciowe problemy a mozliwe ze cos z linia telefoniczna nie tak ale to tak jak juz wspomnieli poprzednicy technik wszystko wyjasni :wink: