Problemy z powolnym działaniem komputera + logi

Witam

mam problem z kompem-od niedawna dziala bardzo! powoli z duzym opoznieniem otwiera klikniete elelmenty i nie zawsze do konca(w pelni otwartego okna).Przewaznie konczy sie to uzyciem Menadzera Zadan i zakoncz dzialanie aplikacji.

Komp zachowuje sie jakby mial 100% CPU podczas gdy rzeczywiscie jest od 0do 8-10% na okno z prawokliku musze czekac kila minut! !!

Sprawdzalem kompa antywirem- jest czysty, przeskanowalem on-line skanerem ewido- nie znalazl niczego.

Sprobowalem pozamykac wszystkie otwarte aplikacje z autostaru-nie pomoglo.

W eventvwr.exe znalazle takie cos

oraz

W raporcie bledow:

Win Xp Pro 02

Problem pojawia sie czesto i nie wiem jak sobie z nim poradzic.

Zatem czy moglibyscie pomoc?.Dziex za kazda pomoc

Jesli umiescielem temat nie w tym miejscu to sorry - nowy jestem na forum.

Wrzuć zestaw logów - HijackThis + Silent Runners

Logi czyste, usuń pozostałości po yahoo toolbar - w HJT zaznaczasz wpisy i klikasz na dole “Fix checked” ::

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Przeczyść rejestr – użyj do tego jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344.

opis tutaj

Pozatym przejrzyj: Optymalizacja XP.

Wejdź: Start > uruchom > msconfig i w zakładce „Uruchamianie” odznacz, niepotrzebne według Ciebie, programy w autostarcie.

Użyj ATF-Cleaner – wyczyści tempy. :slight_smile:

Napisz ile masz pamięci RAM w komputerze.

Joan napisala:

ok.zrobilem tak jak napisalas, ale chyba cos jest zle bo zapisuje mi sie jako zwykly plik: zapisz jako>okno dialogowe>zapisz jako typ -wszystkie pliki.

Nie moge zmienic rozszerzenia na wszystkie pliki.Czy Mozesz dokladniej opisac co i jak

Michajl82 napisal:

512MB RAM

Tak jak napisałeś. W okienku “zapisz jako typ” zmieniasz domyślne ustawienie z *.txt na “wszystkie pliki”, natomiast w nazwie pliku wpisujesz “fix.reg” :slight_smile: Potem odpalasz zapisany plik i dodajesz go do rejestru.

EDIT: Wrzuciłam tego fixa na RapidShare. Ściągnij, odpal i reset: http://rapidshare.com/files/5723768/fix.reg.html

Dziex- mam nadzieje ,ze twoj FIX to Nic “destrukcyjnego” dla kompa?

Nie masz się o co martwić. Usuwa z rejestru pozostałości po yahoo toolbar :wink: