Problemy z Przeglądarką

Witam. Mam następujący problem zarówno wystepujący w mozilla firefox (wersja 2.0.0.4 ale sprawdzałem też nowsze wersje) jak i IE. Jeszcze z miesiąc temu było wszystko ok problem pokazał się kilka dni temu a mianowicie przy każdorazowej próbie wchodzenia na strony typu searchengines.pl zawiesza mi kompletnie przeglądarki a co najzabawniejsze to podczas próby wczytania danych z tracker.adtaily.com i każda strona która odczytuje dane z tego trackera mi nie wchodzi… musze wyłączać przeglądarke poprzez menadżer zadań (przez chwilke pokazuje przy aplikacji uruchomiony po sekundzie brak odpowiedzi i tak w koło przez kilkanaście sekund po czym się kompletnie zawiesza). Prosze o Jakieś wskazówki w czym może tkwić problem. Dziękuje i Pozdrawiam

JUŻ SOBIE PORADZIŁEM :slight_smile: Jeśli ktos będzie miał podobny problem to opisuje co należy zrobić

Należy Ściągnąć Bardzo przydatny plugin do Mozilli AdBlock następnie w preferences > New Filter dopisać http://tracker.adtaily.com zatwierdzić wciskając Done (przy czym poniżej zaznaczyć Remove Ads)

Mikkki ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.