Problemy z pulpitem

No więc opowiem wszystko od początku. Ściagnęłam PhotoFiltre,ale avast nie wykrył wirusa i jest OK. Chciałam zrobić nagłówek na bloga i ściągałam zdjęcia i w pewnym momencie rozlaczyl mi sie internet a ja chcialam zapisac fotke. Wiec zapisywalam,ale sie nie udalo. Zaczęło się ciąść. Wtedy ikonki było podświetlone na takim niebieskim. Zresetowałam kompa i to samo,próbowałam to rozwiązać,ale nic. Po za tym na ekranie pojawilo mi sie na prawej polowie pupitu to zdjecie co je chcialam zapisac. Teraz jak ponownie uruchomilam kompa to zaczelo sie cos naprawde zlego. Jak zamykam okno na pasek to sie potem nie chce otworzyc.Jak myslicie co sie dzieje i pomocy ! Plisss.

Pokaż logi z narzędzi:

OTL

Ustawiasz go tak jak na tym obrazku. otl-gmer-rsit-dds-inne-instrukcje-t370405.html

Klikasz przycisk “Skanuj”.

Pokazujesz dwa wynikowe logi OTL.txt + Extras.txt.

GMER http://www.gmer.net/

W GMER nic nie zmieniamy tylko wciskamy przycisk “Szukaj” (skan potrwa kilkadziesiąt minut) a po skanie przycisk "Kopiuj

Na Windows Vista i 7 uruchamiamy programy z menu “Uruchom jako Administrator”.

Przed uruchomieniem powyższych narzędzi odinstaluj (jeśli posiadasz) wszelkie programy tworzące wirtualne napędy (Daemon Tools, Alcohol itp.) oraz usuń instalowany przez nie sterownik SPTD narzędziem SPTDInst z opcji Uninstall (jeśli będzie zszarzałe to OK).

Zawartość logów wklejasz na http://wklej.org/ a w poście dajesz link.

Pobierz i przeskanuj kompa http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html i usuń wszystko co znajdzie wklej logi z usuwania

paulina121000 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.