Problemy z RapidShare/Youtube

Przepraszam jesli zły dział, ale ten wydaje mi sie sensowny do tego oto pytania.

Mam problem. Przy odtwarzaniu czegokolwiek na youtube komp łapie straszna zawieche na pare minut. Ogladam pierwsze ok2 sek. pozniej staje i zamula komp przez pare minut, tak ze nie mozna nic zrobic ale po kilku minutach, ni z gruchy ni z pietruchy wlącza się i mozna oglądać(zaznaczam ze pasek buforowania jest juz kompletny, wiec podejrzewam ze to ma jakis zwiazek). Następny problem wynika ze sciaganiem z RapidShare. Nie sprawdzałem jak działa to z innymii stonami bo komp swiezo po formacie. Po wpisaniu kodu z obrazka wyswietla się okienko zapisu, wybieram katalog…(na razie wszystko jest okej

). I w tym momencie komp zamula się na amen, nic się nie sciąga tylko w operze pisze “uruchamianie”. Czekalem ok. pol godziny ale nic sie nie ruszylo. Nie mozna powiedziec ze sie zawiesil bo mozna co nieco zrobic tyle ze z BAAAAARDZO duzym opóźnieniem.

Jesli potrzeba dodatkowego infa, jakis logow, prosze pisac, postaram sie je dostarczyc.

Jest ktoś zna przyczyne to mam nadzieje na rozwiazanie mego problemu dzisiaj, bo jutro rapid bedzie mi na gwalt potrzebny :frowning:

Pozdrawiam.

Yasiers