Problemy z RocketDock - brzydka ikona, nie mogę dodać niektórych narzędzi

Pobrałem dziś RocketDock i zabrałem się do dodawania ikon. Zauważyłem że po dodaniu systemowych narzędzi, np. Narzędzie wycinanie jego ikonka znika w pasku i dodaje się ?. Jak można temu zapobiec? Druga sprawa to to, że po dodaniu skrótu od obsługi drukarki jest on strasznie brzydki , a na pulpicie w Duże ikony jest ładnie powiększony.

Czy macie na to jakieś rady? Mogę dołączyć screeny.

Niektórych narzędzi nie da się dodać do RocketDocka, używają one innych identyfikatorów niż typowe skróty. Weź sobie również pod uwagę że RocketDock był pisany pod Vistę, a pod następnymi wersjami Windowsa działa w trybie kompatybilności wstecznej. Ten program przestał być rozwijany 8 lat temu, a jego twórcy wciąż otrzymują kasę od amerykanów, którzy myślą że wskrzeszą ten projekt. Nie oczekuj cudów. Na tym pasku umieścisz skróty do programów lub folderów. Nic więcej nie zrobisz.

 

Problemy z ikonkami to właśnie jeden z blędów, który zmusił mnie do zaprzestania używania tego programu. W większości przypadków musisz wgrać własną ikonkę, a menedżer ikon RockeDocka nie jest wygodny i zabiera dużo czasu.

Dzięki, ale program całkiem fajny gdyby nie ta ikona drukarki. Jak ją wgrać osobno?

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

bez-tytulu.jpg
Dodaję screena z RocketDock

 

I dużą ikonę na pulpicie

przechwytywanie.jpg