Problemy z sluchawkami airdots (xiaomi)

Dzień dobry, 3 dni temu przyszly do mnie
bezprzewodowe słuchawki xiaomi airdots.
Wszyscy moi znajomi serdecznie polecali mi te słuchawki i mówili ze nie będę żałował.
Po pierwszym dniu użytkowania byłem bardzo zadowolony z produktu, niestety gdy się obudzilem i sięgnąłem po sluchawki w celu posłuchania ulubionej muzyki pudełko ladujace powerbank zaczęło wydawać z siebie dzwieki o niskiej częstotliwości ale slyszalne dla mlodego człowieka. Jest to jak by buczenie bądź jak by się coś w srodku gotowalo. Sam dźwięk jest uciazliwy ale nie przeszkadza bardzo. Najgorszym w tym wszsytkim jest to ze pudelko rozladowuje sie w ten sposób wydając te dźwięki. Podłączyłem je na noc, odłączyłem rano ,używałem ich może max 4 h w ciagu dnia gdzie producent zapewnia ze starczy na 3-4 ladowania sluchawek. Gdy włożyłem je na noc zeby sie ładowały, te nie chciały sie ładować.
Dzwiek nie wystepuje tylko wtedy gdy sluchawki faktycznie sie laduja ale gdy sie juz naladuja dzwiek powraca.
Mieliście kiedyś taki problem z tymi sluchawkami ? Co mogę zrobić w takiej sytuacji?

Zadzwonić na infolinię Xiaomi.

Mam kilka ładowarek, które faktycznie słyszę jak buczą “na jałowym biegu”, czyli wtedy gdy nie ładują. Nie jestem ich w stanie używać przez noc, bo jak naładują co mają naładować, zaczynają buczeć, a ja natychmiast się budzę i dostaję palpitacji :wink: Ale poza buczeniem są sprawne, więc to zapewne kwestia słabiej wykonanego egzemplarza. Odesłałbym na gwarancję (moje pudełko nie buczy).

I zapytam z ciekawości: odlepiłeś wszystkie folie ochronne zabezpieczające punkty ładowania? Również te, które są na słuchawkach? Koleżanka z pracy dziwiła się, że jej słuchawki nie chcą się ładować (po włożeniu do pudełka nie zapalała się czerwona dioda na każdej ze słuchawek). Okazało się, że nie zdjęła naklejek.

Reklamuj jeżeli jest taki odchył od deklarowanych parametrów.
Zobacz też, czy masz oryginalny produkt, airdotsy są bardzo często podrabiane i można natknąć się na podróbkę nie tylko na chińskich aukcjach, ale i w niektórych sklepach.

Reklamacja, zawsze może się trafić wadliwy egzemplarz.