Problemy z systemem i dzwiękiem po aktualizacji BIOS

Witam, ostatnio zaktualizowałem BIOS na płycie głównej Asus P5VD2-MX z v0501 na v1017 by komputer obsługiwał mi 4gb ram lecz zaczęły się problemy. Od tego czasu nie mogę zainstalować innego systemu niż Windows 8 i trzeszczy mi dzwięk. Czy zna ktoś może sposób na rozwiązanie tego ? Proszę o szybką pomoc :smiley:

rinxo13 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu dokonania korekty tytuły należy użyć opcji edytuj w poście otwierającym wątek, a następnie skorzystać z pełnego edytora tekstu.

Gratuluję, właśnie zaktualizowałeś BIOS do wersji 1.0!

Po pierwsze, wystarczyło byś miał system 64 bitowy, by obsługiwał 4GB+ RAM. Zresetuj BIOS (wyjmij baterię na godzinę) i powinno przywrócić do starszej wersji.

Właśnie mam 64bit tylko że jak na tej starej wersji bios odpalałem kompa to nic się nie wyświetlało, nawet procedura post więc raczej to nie od tego

" powinno przywrócić do starszej wersji." Reset baterią nie przywraca wersji biosu tylko przywraca domyślne ustawienia…