Problemy z Ubuntu przy instalacji Maya 2020

Witam użytkowników forum. Mam pewien problem z zainstalowaniem Maya 2020 na Ubuntu 20.04. O ile Maya się zainstalowała to wynikł pewien problem z licencją i upgradem w konsoli. O co chodzi? Gdy próbuje uruchomić Maye ona się nie uruchamia. Gdy próbuje uruchomić z konsoli poleceniem :

  1. /usr/autodesk/maya2020/bin/maya

Widzę coś takiego:

A licensing error occurred that Autodesk systems were not able to handle for you. Please contact Autodesk Customer Support for help in resolving this error.
adlsdkAuthorize returned with error code: ADLSDK_STATUS_ADLS_NOT_FOUND
The default location for log files to help diagnose the issue is: /usr/tmp

I co ciekawe ścieżka /opt/Autodesk/AdskLicensingService nie istnieje!|
Mimo, że wszystko robiłem co napisali na stronie Autodesku!
Gdy chciałem to jakoś naprawić to coś uszkodziłem.
Przy sudo apt-get upgrade widzę coś takiego:

Czytanie list pakietów… Gotowe
Budowanie drzewa zależności
Odczyt informacji o stanie… Gotowe
Należy uruchomić “apt --fix-broken install”, aby je naprawić.
Następujące pakiety mają niespełnione zależności:
libc6 : Poleca: libnss-nis ale nie da się go zainstalować
Poleca: libnss-nisplus ale nie da się go zainstalować
Narusza zależności: libc6:i386 (!= 2.31-9) ale 2.31-0ubuntu9.2 jest zainstalowany
libc6:i386 : Narusza zależności: libc6 (!= 2.31-0ubuntu9.2) ale 2.31-9 jest zainstalowany
libc6-dbg : Wymaga: libc6 (= 2.31-0ubuntu9.2) ale 2.31-9 jest zainstalowany
libc6-dev : Wymaga: libc6 (= 2.31-0ubuntu9.2) ale 2.31-9 jest zainstalowany
libc6-i386 : Wymaga: libc6 (= 2.31-0ubuntu9.2) ale 2.31-9 jest zainstalowany
E: Niespełnione zależności. Proszę spróbować wykonać “apt --fix-broken install” bez pakietów (lub podać rozwiązanie).

Od razu zaznaczę, że robiłem apt --fix-broken install ale za każdym razem wyskakuje ten komunikat. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Niespełnione zależności. Wywaliłeś jakiś pakiet wymagany przez inny program.

Nie robiłeś kopii zapasowej systemu? W Ubuntu chyba nie ma automatycznych kopii podczas aktualizacji/co jakiś czas, ale może sam robiłeś?

PS: Ponowna instalacja nie wchodzi w grę?

Ehh bardzo możliwe, że coś wywaliłem. Muszę pomyśleć co ja tam zrobiłem. Nie robiłem kopii zapasowej i ponowna instalacja na pewno nie wchodzi w gre.

Autodesk® Maya® 2020 software is supported on the following 64-bit operating systems and at a minimum, requires a system with the following 64-bit hardware:

  • Microsoft® Windows® 7 (SP1), Windows® 10 Professional, Windows 10® version 1607 or higher operating system
  • Apple® macOS® 11.x, 10.15.x, 10.14.x, 10.13.x ¹ operating system
  • Linux® Red Hat® Enterprise 7.3, 7.4, 7.5, 7.6, 7.7 WS operating system
  • Linux® CentOS 7.3, 7.4, 7.5, 7.6, 7.7 operating system