Problemy z uruchomieniem GTA V

Witam. Tak jak w tytule mam probelmy z uruchomieniem GTA V. Mianowicie ostation zakupiłem tą grę na Steam. Zainstalowałem wszystko fajnie. Gdy już odpaliłem grę i wybrałem z paska Tryb Fabularny to po jakiś 2 minutach przestały się pojawiać te ciekawostki nad logiem Grand Theft Auto oraz slajdy się nie przewijały ( Był tylko czarny ekran) a zostały jedynie wiadomości z GTA Online a kółko w prawym dolnym rogu wciąż się kręciło lecz bez efektów- gra nie chciała się załadować. Czekałem 30 minut lecz kompletnie nic się nie działo. Sposoby które znalazłem w internecie i przetestowałem (Bez skutków)
Usuwanie folderu Rockstar Games z Dokumentów
Wgrywanie save z internetu
Analiza i naprawa dysków
Przechodzenie w tryb offline na steam
Sprawdzanie spójności plików gry
Liczę na waszą pomoc Pozdrawiam

Podaj specy.

Karta Graficzna: Nvidia Geforce 940MX
Ram: 4 GB 2133 MHz
Procesor: Intel Core I3-6006U 2.00 GHz
Dysk: HDD 1 TB
Zapomniałem dodać że jak gdy pobralem tą grę z Internetu (piracka wersja) to działa świetnie bez żadnych zarzutów.

Przemysłałem to, nie reinstaluj go. Tak j/w zainstaluj najnowsze sterowniki. Powinno zadziałać.

Właśnie mam z nim problem. Gdy próbuje go uruchomić wyskakuje błąd 0x0003 czy jakoś tak . Właśnie pobieram sterowniki i Geforce experience z strony Nvidi mam nadzieję że przyniesie to oczekiwane skutki

Okej. Program działa co teraz ?

Zobacz czy GTA V się odpali.

Teraz już z nadzieją że wszystko będzie git podczas ładowania gry wyskoczył komunikat że Social Club Ul.exe przestal dzialac.
można do Ciebie jakiś kontakt typu discord bo głupio tak tutaj pisać o wszystkim co się dzieje

dodaj: boblog#5133

Ja za to mam podobny problem. Zrobiłem gta 5 download i chyba zrobiłem błąd, bo jakbym wybrał przez Rockstar Games Social Club powinno pójść o wiele prościej. Otóż niestety po uruchomieniu gry i krótkiej scenki z logiem R* komputer się zawiesza i gra się wyłącza. Czy ktoś miał podobne doświadczenia? Wgl kojarzy ktokolwiek tą strone? pozdro

Było wycebulić grę na Epic Games, ruch był taki, że aż serwery od x-kom nie pomogły kupującym ani grającym:

Na 99,9% pobrałeś wirusa więc się nie dziw, że sie nie uruchamia

I jeszcze stracił na tym 30,75 zł z SMS premium.