Problemy z uśpieniem systemu i kopią zapasową w Windows 7

Windows 7 nadal mnie zaskakuje. W sterownikach klawiatury w menadżerze urządzeń mam “urządzenie klawiatury HID”, w zakładce zarządzanie energią gdy odznaczę opcję “zezwalaj temu urządzeniu na wznawianie pracy komputera” dalej mogę wznowić system przy pomocy klawiatury, natomiast nie mogę już tego zrobić przy pomocy myszy. W zakładce “myszy i inne urządzenia wskazujące” mam urządzenie “Logitech HID-compilian Unifying mouse” i po odznaczeniu opcji “zezwalaj temu urządzeniu na wznawianie pracy komputera” dalej jestem w stanie “obudzić” komputer za pomocą ruchu myszką.

Kolejną ciekawą rzeczą jest to, że po każdorazowym zrobieniu kopii zapasowej wyskakuje mi monit, o tym, że przywracanie zakończyło się powodzeniem. Jakie przywracanie?!? Przecież robiłem kopię zapasową. Na dodatek za każdym razem po wykonaniu kopii zapasowej wyskakuje mi chorągiewka na pasku i chce żebym zmienił ustawienia kopii zapasowej. Jak pominę ten krok to system nie widzi kopii zapasowych aż do momentu kiedy zmienię ustawienia. W zakładce kopii zapasowej mam ten sam monit.

Teraz mam pytanie do forumowiczów. Czy w waszych systemach też są takie kwiatki? Mam wszystkie najnowsze aktualizacje dla mojego systemu z Windows Update.

bo wybudza się nie ruchem myszką tylko kliknięciem :wink:

Mój się wybudza od ruchu myszką. Na dodatek odznaczenie tej opcji w menadżerze nic nie daje. Zaznaczenie innej (klawiatury) tak, ale klawiaturą dalej można wybudzić kompa mimo, że obie opcje (mysz i klawiatura) są odznaczone.

dreaper ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

A jak Twoim zdaniem powinien brzmieć ten tytuł? Najprawdopodobniej są to jakieś błędy w systemie. Tak może być? Moim zdaniem ten tytuł mówi równie dużo, a więcej mi się nie zmieści.