Problemy z uzytkowaniem kompa

witam wszystkich. mam kilka problemow na ktore prosze jakies odpowiedzi

Problem 1: piszac cokolwiek na klawiaturze…wciskajac przy tym litere “z” wykonuja sie rozne nieprzewidziane przeze mnie czynnosci (np w oknie przegladarki otwieraja sie nowe okienka…inne strony…albo jeszcze cos innego). nie wiem czemu tak sie dzieje.

Problem 2:wciskajac kombinacje klawiszy: “klawisz uruchamiajacy MENU START” + literka D = powinno mi dac zminimalizowanie wszystkich okien i powrot do pulpitu. Tak sie nie dzieje. :frowning:

Problem 3: czasami gdy chce uruchomic jakakolwiek aplikacje/folder/plik lub cokolwiek innego to zamiast uruchomienia aplikacji pokazuja mi sie WLASCIWOSCI danego pliku/folderu…itp…

Problem 4: czasami wciskajac PPM zamiast pokazania mi kilku opcji do wyboru — ten pasek po prostu mi znika - znalazlem maly sposob na to: wciskam F5 i jest OK, ale po pewnym czasie znow powtarza sie ten problem.

wiecej problemow nie pamietam…:smiley: i za nie zaluje … hehe :slight_smile: nie obiecuje poprawy :slight_smile:

tak na serio to dzieki za kazde podpowiedzi

pozdrawiam

Proszę skonkretyzować nazwę tematów i poprawić posta używając polskich znaków, polskiej pisowni. Przenoszę do działu Windows

Odnosnie skrotow klawiaturowych:

Nie chce zgadywac na jakim chipsecie jest Twoj komp, jesli na intelu-panel sterowania-Intel extreme graphic-skroty klawiaturowe lub klawisze dostepu i maja byc wylaczone

jesli jest grafika ATI to w aplikacji Catalyst Control Center-Hotkey-launch dashboard klawisze maja byc wylaczone albo po prostu odinstalowac ta aplikacje

nvidia tez cos takiego miala ale tutaj chodzi o cos podobnego

Mozesz tez zastosowac programik ktory potrafi to automatycznie zdeaktywowac(powinien przynajmniej), na intelu sie sprawdzil, mozesz potestowac i pamietac by go nie aktualizowac do nowej wersji

http://www.searchengines.pl/phpbb203/pl … ontrol.zip (plik udostepniony przez picasso)


Ps.

Mozesz dodatkowo wkleic tez log z hijackthis

http://www.majorgeeks.com/downloadget.p … e6434cfc13

odpalic,kliknac na pierwsza opcje z gory Do a system scan and log file, otworza sie dwa okienka, to co jest w notatniku

wklejasz na forum

i czekasz na rozwiazania

Wprowadz to do rejestru