Problemy z Vista Transformation Pack 6.0

Kilka osób ostrzegało mnie bym nie instalował tego programy gdyz moze skopac sie system. Utworzyłem Punk Przywracania Systemu i zainstalowałem. System ma ise dobrze, ale mam problemy z samym oprogramowaniem:

a)Program Styler działa poprawnie, lecz po każdym uruchomieniu komputera zglasza brak jakiegoś pliku. Jest to dośc uciażliwe.

b)Program Sidebar, przy uruchamianiu systemu, uruchamia mi sie podwójnie. Za każdym razem pyta sie o połączenie, mimo iz zaznaczylem w swoim firewall’u, by zawsze udostepnial mu połączenie z internetem. Chciałbym też by program minimalizował sie do paska stanu po prawej stronie, a nie był widoczny na pasku zadań.

Jeśli ktos posiada wiedze jak poprawic choc jeden mankament, niech napisze.

Z góry dziękuje!

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

teraz masz problem :wink: punkt przywracania prawdopodobnie też nic tu już nie pomoże ponieważ te programy głęboko ingerują w cały system.Ci co ci instalowanie tego odradzali wiedzieli co mówią.Było już wiele takich przypadków co pomógł im tylko format c:\ z tymi programami

Sam mam zainstalowany ten program, i jakoś mi sysek chodzi.

  1. Ja nie używam programy Styler, ponieważ mam taki sam błąd.

Wyłączyłem go w _ Maintance Center _.

  1. Jeżeli tak sie dzieje zobacz w msconfig , czy wpis nie jest 2 razy na liście

Używam już VTP 3 dni i działa bez problemów.

***Uwaga do Vista Tooltip***

Ten program powoduje, że dymki w tray’u się nie pokazują. Proponuje wyłączyć to także w msconfig.

Z pozdrowieniami i najlepszymi życzeniami świątecznymi,

Puszek Okruszek.