Problemy z wiadomosciami na gg


(Flaron) #1

Przy wysylaniu wiadomosci do znajomych,gdy on jest nie dostepny,okazuje sie,ze tej wiadomosci nie dostal,caly czas tak mam i wszyscy mi mowia ,ze nic nie dostali,co sie dzieje ,oni normalnie wysylaja do mnie jak jestem nie dostepny i gdy pdpalam gg to mam narmalnie ich wiadomosci,pozdrowionka


(inż. Piniol) #2

Nieraz sie zdarza ze wiadomosci nie docieraja, zapewne jest to wina serwera


(Kozioł) #3

A czy w USTAWIENIA --> Polaczenie masz zaznaczona fajke przy uzywaj polaczen p2p ??


(inż. Piniol) #4

Kozioł, to nic nie da. Ostatnio cosik sie dzieje z serwerami gg, duzo ludzi nie otrzymuje wiadomosci gdy zostaly do nich wyslane pod ich nieobecnosc.


(Morgenowsky) #5

Czytałem o tym. Wiem co jest grane. Nie docierają dlatego, że np. na Sylwestra ludzie składają sobie życzenia- również do osób niedostępnych na GG. Wyłączyli to jakoś, bo było by przeciążenie i pewnie GG by wogóle nie chodziło :slight_smile:


(system) #6

Ja tam byłem oszczędny i przygotowałem po prostu stosowny OPIS NOWOROCZNY.


(Kozioł) #7

Macie racje mozliwe :lol: Z komurkami tez tak jest , ja tez musialem wysylac sms 5 godzin wczesniej zeby dotarly jakos rosadnie a nie na 2 dzien :stuck_out_tongue: A co do gg to mialem taktyke Paweka 8)


(Del15piero) #8

Ja czesem nie moge podać komuś linka do jakiejś strony u mnie widac ten link a u osoby z którą rozmawiam już nie :frowning:


(Jr14) #9

U mnie jak ktoś jest niedostępny to wysyłam do niego wiadomości i dochodzą. Jak wysyłam do kogoś wiad. gdy jest dostępny to czasami dochodzą dopiero po 1 minucie, a czasami się przedłuża do 2 minut.

Mam też problem z wysyłaniem linków do stron, u mnie to widać, a u kogoś nie - Tak samo jak ma Adidadi.