Problemy z windows 7 w notebooku hp 530

Witam!

Posiadam notebooka hp 530 z zainstalowanym windowsem 7, ale nie mogę znaleźć sterowników do kontrolera sieci ethernet, na stronie hp nie ma sterowników do win 7 pod tego laptopa i nie wiem czy można coś zrobić czy trzeba zmieniać system operacyjny?

Wypróbuj te dedykowane Viście, a nawet XP - powinny działać. Co to za kontroler dokładnie? Pytam, bo może producent tego podzespołu był bardziej “wspaniałomyślny” od HP…

Weird, mam takiego laptopa od 2.5 roku i siódemka ( aktualnie wersja Professional subskrypcji MAPS, ale i na wczesniejszych buildach wszystko działało bezbłędnie) _NIE_ wymaga ode mnie żadnych sterowników.

Buber82 czy to oznacza że ten system sterowniki pobrał samodzielnie , czy działa na na sterownikach visty?

Znaczy to tyle, że system ma w sobie te sterowniki z defaulta. Mam kartę intel pro 100/ve. Jeżeli masz śmieciówkę na broadcom to ratunkiem jest zassanie sterów z oficjalnej strony broadcoma bądź dedykowanych pod vistę od HP, a potem i tak powinny się zaktualizować z Windows Update. W ogóle to proponuję odpalić najpierw everesta i sprawdzić, co to za karta.

mcaay ,

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.