Problemy z windows 7

Witam. Ostatnia aktualizacja systemu windows 10, trochę w nim nabroiła. Komputer mocno spowolnił i zauważyłem, że gdy włączam komputer nie pokazuje się logo producenta plyty głównej i ładowania systemu. Wtedy spróbowałem podłączyć monitor do zintrgrowanej karty graficznej i o dziwo wszystko sie wtedy pokazywało. Dzisiaj stwierdziłem, że powrócę do windowsa 7 z ,którym nigdy nie miałem problemów. I przy próbie zainstalowania go zaczęły się schodki, tzn. wyskakiwał błąd o braku sterowników cd/dvd i usb. Próbowałem wszystkich poradników, lecz nic nie pomogło. Wtedy przeczytałem, że można użyć programu WinToHDD. Więc zacząłem i pomyślnie skończyłem instalację systemu. Wszystko to działo sie na zintegrowanej grafice, ponieważ przez kartę graficzną (Gigabyte Geforce gtx 1060 6gb) nic nie było widać. Gdy przeszłem na pulpit od razu wyskoczył komunikat, że nie ma sterowników do karty sieciowej itd. Więc z laptopa pobrałem sterowniki, przerzuciłem na pendrive i gdy podłączyłem je do komputera nic sie nie stało. Nigdzie nie było tego pendriva, nawet w menedżerze dysków i chkdsk. Proszę o pomoc.
Specyfikacja:
i5-7500
Gigabyte gtx 1060 6gb
Gigabyte ga-b250m-d3h
Corsair vs550
Hdd 1tb
8gb ram

Zainstaluj sterowniki po kolei. Nie w losowej kolejności. Po pierwsze zainstaluj sterowniki do chipsetu Intel, uruchom ponownie komputer i zainstaluj resztę sterowników. Jeżeli chodzi o USB3 to w przypadku Windows 7 wymagany jest najczęściej dodatkowy sterownik kontrolera USB.

Skoro już problemy z Win7 masz, to może jednak wrócisz na ten wspierany system z numerkiem 10…