Problemy z windows 8

Opisze tu jakie dwa “niby” problemy występują u mnie po zainstalowaniu czystego 8. Obecnie mam 8.1 już jakiś czas bo przyzwyczaiłem się już ale zbliżają się święta i czas posprzątać nasze śmieci i może też uda się to jakoś rozwiązać.

  1. Po włączeniu komputera na pulpicie jest ikona “Ten komputer” - pozwala mi ona odpalić jedno okno Mojego komputera. Gdy okno to zostanie otwarte “przesuniete troche” aby widzieć ikone jeszcze raz i nacisnac ja ponownie drugie okno sie nie otwiera (z tego poziomu).

Nowe okno otwiera sie np z poziomu menu kafelkowego gdzie jest skrot do tej samej czynnosci.

  1. Czasami jest tak ze nie ma otwartego zadnego okna i nie da sie wejsc w zolta ikone folderu w pasku na dole ekranu. To samo tyczy sie wejscia w jakakolwiek forme folderu z poziomu menu kafelkowego.

  2. To chyba mega problem bo wydawalo mi sie ze komputer mam taki ze cos takiego nie powinno miec miejsca.

Zdarza sie ze po wlaczeniu komputera okolo 30s komputer staje nic nie moge kliknac, zadnej ikony na pulpicie w nic wejsc, przegladarka, foldery, programy wszystko takie martwe. Potem sie odcina… tylko dlaczego.

Parametry:

Laptop

Intel Core i7-4810MQ 2.8 GHz

NVIDIA GeForce GTX 860M

8RAM

128 SSD (pilnuje zeby bylo miejsce)

 

Moze to kwestia komputera i powinienem wyslac go an gwarancje?

Może jeszcze temperatury dam(teraz), mam wlaczone tylko przegladarke i muzyke z yt.

40726140575135030656.png

 

Witaj, 

Zanim oddasz go na gwarancję spróbuj wyczyścić system i rejestr odpowiednimi programami: CCleanerGlary UtilitiesAdwCleaner a na sam początek zrób Szczegółowe skanowanie swoim programem antywirusowym :slight_smile:

Pozdro.

Liczba procesów wszystkich użytkowników ?

1@ gwarancja to ostatecznosc, nic nie da sie zrobic oO?

2@ procesy w tle 45

Witam

Przecież to jest normalne zjawisko… 

Czy system jest w pełni zaktualizowany?