Problemy z Winem, zacięcia gier i nie tylko

Witam was .

Dzisiaj moim problemem opowiem wam co się dzieje, ale nie wiem jak to naprawić…

Ściągłem NFSW, Aktualizacja wszystko działa, Dostałem Crasha i uruchamiam ponownie i nagle Całe aktualizacja od początku? o.O

Robiłem to setki razu i za każdy to samo…

Identycznie W BattlefieldPlay4Free to samo, instaluje, aktualizuje i gram. wyłączam , włączam i znowu. ;O

Bez jaj, W CS jest zaś inaczej, Gram 1h-2h i nagle ping 5000+ Mam neta 10mb I nie da się grać ani nic, jak uda mi się wyjść to odpalam na nowo nawet w menu lagi jak cholera…Nie wiem co się dzieje…Aha, przypomniałem sb że przy odpaleniu cs wchodze w folder z cs(Po lagu jak uda mi sie wyjść)I nagle zaznacza mi sam wszystkie ikony…

Nie moge zainstalować Office 2010,2007, 2003 Mam te same błędy jak zainstaluje wyskakuje błąd w konfiguracji I ***** Inne programy też nie… Pomożecie mi? Prosze…

Tak samo wylączam z Autostartu procesy i tak się włączają…Nie wiem co robić.

Dodane 04.11.2012 (N) 18:03

Co do samych gier poza CS’em nie mam innego pomysłu jak przeskanować system pod kątem wirusów.

Sprawdzałem, niestety…Nic. ;c

aby wyłączyć coś z autostartu najpierw wyłącz program później go usuń z autostartu

przeskanuj system

marwarebytes anty malware

dr web cure it

oraz

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html

Wiem jak usuwać programy z Autostart. ;D Autostar na razie się spisuje bo wszystko działa jak należy, ale błędy programów…?

ScanDyskiem Skanowałem" Niespójności Plików, Nie zagrażające dyskowi" i nie może kontynuować scanu…

Zastanawiam się, czy pomogłaby naprawa fix shortcut programem RogueKiller 8.1.0.0 Portable http://majorgeeks.com/downloadget.php?i … 21d7e9b19f Chodzi o skróty i ścieżki, a z opcji skanuj zobaczyć, czy coś nie “zawadza” w systemie. Mnie przywróciło jedną skopaną funkcję. Trzeba potem ustawiać sobie w menu start. Programik robi backup bezpieczeństwa w razie delete. Wyłapuje nieprawidłowe wpisy w reg.

Problem rozwiązany, Wszystko dziwnym cudem samo się ogarneło dziękuje za wypowiedzi. :wink: