Problemy z wylogowywaniem użytkownika systemu windows


(Artmar18) #1

Cześć.Mam problem z wylogoywaniem opisuje mam dwóch użtkowników na kompie pierwszy AN a drugi Ar z AN wylogowywuje się normalnie a z drugiego wyskakuje bład explorer.exe i zawiesza sie pulpit jedynym wyjściem pozostaje reset komputera i niewiem co mam zrobić prosze o pomoc. :frowning:


(Arkadiuszzz) #2

Hmmmm.... Chaotycznie opisany problem... Jako że nie jestem specjalistą-to opisze wersje rozwiązania problemu wg. mojej nieco "chłopskiej" wiedzy :slight_smile: Więc po pierwsze- być może została wyłączona/zablokowana opcja wylogowania użytkownika...ale jednak błąd explorer.exe sprawia iż ta opcja jest mało prawdopodobna,nie jestem też zdania typu "format i reinstal załatwia wszystko" (choć to prawda :wink: ) Więc powiem Ci tylko co ja zrobiłbym na Twoim miejscu - na pewno skorzystałbym z programu system explorer (konkurencyjny program podobny do menadżera zadań Windows i co najważniejsze lepszy i darmowy) po zainstalowaniu wywołujesz go kombinacją klawiszy alt+ctrl=insert ... Jeżeli zawiesi Ci się explorer.exe to poprostu wciśnij owe klawisze wejdź w "Główne" potem "Nowe Zadanie (Uruchom...)" wpisz tam explorer.exe i wciśnij Enter,znów odzyskasz zapewne władzę nad pulpitem a to już coś... Ale spróbuj też tego http://www.microsoft.com/downloads/deta ... 470E2F3582 Prosiłbym też żebyś napisał jeszcze więcej informacji dla użytkowników którzy chcą Ci pomóc takich jak: system,podgląd zdarzeń i inne rzeczy które przydać się mogą a ponadto o "spoglądnięcie" prze pryzmat jakże cudownego i leczniczego wyjścia ( Google ) tam już jest napisane mnóstwo tematów jak walczyć z podobnymi problemami... To tyle... Pozdrawiam - nowy użytkownik tego pięknego forum...


(Frog) #3

Artur1165 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Artmar18) #4

No wszystko dobrze w połowie tylko teraz taki problem wylogowywuje się normalnie ale podczas wylogowywania zmienia się pasek na windows klasyczny i co teraz a gdy loguje się to z klasycznego na srebny (srebny od stworzenia profilu). :?


(Arkadiuszzz) #5

Uważam ,że wszystko jest już zatem dobrze... a to tylko kompozycja....i prawdopodobnie da się zmienić...


(Artmar18) #6

No tak ale tak jak pisałem samo sie zmienia ale już sie naprawiło programem UPHClean