Problemy z wyświetlaniem niektórych tekstów, strony FF4

Witam, nie wiem czy ktoś ma takie usterki/błędy w nowej wersji Firefox 4. Nie które artykuły na Wp znikają a są same komentarze, czasem zdarza się, że do gmail nie mogę dostać się a staje na napisie ładowanie do mojego konta i co dziwne po @gmail.com jest jako link ( czyli po znaku @). Dodam że czasem jak dam na forum post i wracam za jakiś czas dodać ponownie post to jest komunikat z tym postem i czy mam dać ok czy anuluj. Wiem, że firefox tyczy działu oprogramowanie a, że mi to dzieje się na Windows 7, to pisze tu. Jeszcze jedno, jak wejdzie sie do mojego bloga to tez o tym pisałem i dałem zrzut. Na Xp nie ma takich rzeczy

U mnie nie ma żadnych problemów śmiga aż miło co prawda trochę go ‘podrasowałem’ :wink: http://forum.pcformat.pl/Jak-przyspieszyc-firefoxa-to-proste-t

hatezit ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

No niestety i pojawiają się kolejne błędy w FF4 na Win 7. Dobrze , że nie ma takich na xp