Problemy ze ściąganiem

niedawno ze ściąganiem plików z internetu zaczęło sie dziać coś niedobrego. wszystko ściąga sie bez problemu ale gdy chcę to zainstalować to wyskakuje błąd: Application corrupt albo coś w tym stylu. Mogę uwierzyć że to zdarza się na 1 stronie ale na 15??? Probowałem ściągać z innych przeglądarek.Chciałem tez za pomocą download menegera ale nie chce sie ściągnąć. Co powinienem zrobić?

Może jakiś syf na kompie? Przeskanuj antywirem, Spy-botem i Ad-awarem dostępnymi na vortalu. Jaki system?

Vaynarr musisz podać więcej informacji co chcesz instalować i na czym…

Pewne i sprawdzone źródło to “nasz” Vortal. Pobierz program który cię interesuje i zainstaluj jeżeli pojawia sie jakiekolwiek błędy podaj program jaki i… jaki błąd …

To już problem z usługodawcą internetowym, musisz do nich zadzwonić i się dowiedz sie co i jak, pewnie to chwilowa awaria.

Mój system to Win XP. Zamierzałem zainstalować 2 patche i download menegera z tego vortalu.Jednak to na pewno nie jest wina stron ponieważ podobne błędy pojawiały się po ściągnięciu z każdej z nich. Błędy są różne bo wszystko ściągałem z 10 razy ale ograniczają się zwykle do: Application corrupt, albo że brakuje jakiejś istotnej części.