Problemy ze startem systemu + wędrujący kursor

witam

od kilku dni był problem z kierowaniem myszą, kursor samoczynnie przesuwa się do góry, wczoraj przy starcie systemu po długim starcie wyswietlil sie komunikat, że system odzyskał sprawność po poważnym błędzie, nie spisałam kodu błędu i nie pamiętam gdzie można poszukac raportu. Przed chwilą windows startował kilka razy i zatrzymywal sie na ekranie wybierania trybów uruchamiania, nie mogl sie wlaczyc także w trybie awaryjnym. Dopiero po wyłączeniu z buta dał radę. Kursor dalej wędruje w górę. Czy ktoś może poradzić w czym problem i jak to naprawić?

hmmm Ciekawa sprawa a próbowałeś na nowo zainstalować system?

Napraw system z płyty instalacyjnej.

Gdzies przeczytałam że kursor wędrujący jest problemem z myszą , ale w moim przypadku jest troche bardziej skomplikowane, bo cokolwiek sie podłączy czy się nie podłaczy kursowr sobie łazi gdzie chce, to jest laptop, myslałam że może chodzi o tą myszkę kulkę pomiędzy klawiszami,wyciągnęłam klawisze i wyczyściłam wszystko,ale problem dalej jest, przeskanowałam dla pewności avastem i AVG i nic nie znalazło. Spróbuję może w takim razie naprawić system…