Problemy ze sterownikami do Radeon x1600 pr0

Witam, robiłem sobie wczoraj naprawe systemu, ale cos poszlo nie tak i przy naprawianiu wyskoczył błąd, że nie można skopiować pliku. Zrezygnowałem z naprawy, zrestartowałem kompa i pojawily mi sie 2 opcje “windows xp…” i “instalacja windows xp…” wybrałem to pierwsze wszystko ładnie chodziło aż zauwarzyłem że jest cos ze sterownikami do karty graf. wiec instaluje, zainstalowały sie bez problemu uruchomiłem kompa ponownie i dalej jest to samo sterowniki sie zainstalowały ale tak jakby ich komp nie widział…prosze o pomoc.

Zastosuj się do tych instrukcji–>Prawidłowa instalacja nowego sterownika karty graficznej ,masz tam linka na dole do dalszej części tematu.

Dzięki wielkie, tylko mam taki problem. Nie chce mi sie włączyć “dodaj lub usun programy” mam takie białe tło cały czas :confused:

W takim razie spróbuj może przeczyścić rejest np:jv16 PowerTools lub jakimś innym,potem zainstalować jeszcze raz te same stery,może wtedy się pokaże w dodaj/usuń.Ewentualnie spróbuj z panel sterowania->system->sprzęt->menadżer urządzeń->karty graficzne.Opcje taką jak dodaj/usuń ma jeszcze np:RegSupreme Pro,CCleaner-darmowy,TuneUp Utilities 2006,może któryś z nich lepiej sobie poradzi niż ten systemowy,wypróbuj najpierw któryś z nich.

Przeczysciłem, tym 1 programem rejestr do ktorego podales link, zainstalowalem i nic…

Co było przyczyną naprawy systemu?

Jaki błąd wyskoczył?

Jakiego pliku nie można skopiować?

Jeżeli żaden ze sposobów które podałem wyżej nie zadziałał,to ja bym jeszcze spróbował odszukać i odinstalować ręcznie,także w rejestrze.Tylko przed zabawą w rejestrze najlepiej zrobić kopie rejestru.

Możesz jeszcze poczekać aż ktoś jeszcze coś wymyśli,albo gogle,a ostatnia opcja to zrobić formata.

1.Wirusy

2.Bład podczas instalowania? że nie mozna skopiowac pliku…

3.Doszło do 11% i od tamtego momentu zadnego pliku nie chciał skopiować a pomijałem caly czas.