Problemy ze sterownikami do Radeon x1600 pr0

(Mini218) #1

Witam, robiłem sobie wczoraj naprawe systemu, ale cos poszlo nie tak i przy naprawianiu wyskoczył błąd, że nie można skopiować pliku. Zrezygnowałem z naprawy, zrestartowałem kompa i pojawily mi sie 2 opcje "windows xp..." i "instalacja windows xp.." wybrałem to pierwsze wszystko ładnie chodziło aż zauwarzyłem że jest cos ze sterownikami do karty graf. wiec instaluje, zainstalowały sie bez problemu uruchomiłem kompa ponownie i dalej jest to samo sterowniki sie zainstalowały ale tak jakby ich komp nie widział...prosze o pomoc.

(Pixel) #2

Zastosuj się do tych instrukcji-->Prawidłowa instalacja nowego sterownika karty graficznej ,masz tam linka na dole do dalszej części tematu.

(Mini218) #3

Dzięki wielkie, tylko mam taki problem. Nie chce mi sie włączyć "dodaj lub usun programy" mam takie białe tło cały czas :confused:

(Pixel) #4

W takim razie spróbuj może przeczyścić rejest np:jv16 PowerTools lub jakimś innym,potem zainstalować jeszcze raz te same stery,może wtedy się pokaże w dodaj/usuń.Ewentualnie spróbuj z panel sterowania->system->sprzęt->menadżer urządzeń->karty graficzne.Opcje taką jak dodaj/usuń ma jeszcze np:RegSupreme Pro,CCleaner-darmowy,TuneUp Utilities 2006,może któryś z nich lepiej sobie poradzi niż ten systemowy,wypróbuj najpierw któryś z nich.

(Mini218) #5

Przeczysciłem, tym 1 programem rejestr do ktorego podales link, zainstalowalem i nic...

(Pixel) #6

Co było przyczyną naprawy systemu?

Jaki błąd wyskoczył?

Jakiego pliku nie można skopiować?

Jeżeli żaden ze sposobów które podałem wyżej nie zadziałał,to ja bym jeszcze spróbował odszukać i odinstalować ręcznie,także w rejestrze.Tylko przed zabawą w rejestrze najlepiej zrobić kopie rejestru.

Możesz jeszcze poczekać aż ktoś jeszcze coś wymyśli,albo gogle,a ostatnia opcja to zrobić formata.

(Mini218) #7

1.Wirusy

2.Bład podczas instalowania? że nie mozna skopiowac pliku...

3.Doszło do 11% i od tamtego momentu zadnego pliku nie chciał skopiować a pomijałem caly czas.