Problemy ze sterownikami ekranu w Vista

Oto ten problem:

problem dotyczący sprzętu wideo spowodował, że system Windows przestał działać poprawnie.

Sygnatura problemu

Nazwa zdarzenia problemu: LiveKernelEvent

Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6000.2.0.0.768.2

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Pliki pomagające opisać problem

WD-20071231-1355.dmp

sysdata.xml

Version.txt

Wyświetl tymczasową kopię tych plików

Ostrzeżenie: Jeśli problem został spowodowany przez wirusa lub inne zagrożenie zabezpieczeń, otwarcie kopii tych plików może zakłócić działanie komputera.

Dodatkowe informacje o problemie

BCCode: 117

BCP1: 84DBD008

BCP2: 8B829E40

BCP3: 00000000

BCP4: 00000000

OS Version: 6_0_6000

Service Pack: 0_0

Product: 768_1

Występuje w takich grach jak FIFA08 lub Call Of Duty 4. Nie mam pojęcia co się dzieje, mam kartę graficzną GeFroce 8600GT. Ze strony Nividia ściągnąłem najnowsze sterowniki.

Windows proponuje takie rozwiązaniaThe following troubleshooting steps might prevent the problem from recurring.

Download and install an updated version of NVIDIA Graphics Driver from one of the following locations:

Microsoft Update

NVIDIA Corporation

If an updated driver is not available for NVIDIA Graphics Driver, check with your computer manufacturer.

If you are running the latest version of NVIDIA Graphics Driver, contact NVIDIA Corporation for your support options.

Additional information

If this problem continues to occur after installing the latest product updates, we recommend you get assistance and troubleshooting information directly from NVIDIA Corporation.

ale to nic nie daje ściągnąłem te sterowniki ze strony Nividia. Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Spróbuj użyć Microsoft Update aby zainstalować sterowniki do grafiki.

Nie rozumiem. A w czym mi to pomoże? Normalnie ściągnąłem sterowiki i je zainstalowałem, zaś aktualizacje windows nic nie wynajdują, ta VISTA poprostu mnie irytuje.