Problemy ze sterownikiem?!

Witam! !!

Mam taki oto problem około miesiąca temu przeinstalowałem Windows Xp Home, po jakimś czasie np gdy używałem Skypa pojawiał mi się napis problem z aplikacją Skype exe program zostanie zamknięty, ostatnio w czasie gry ekran monitora zrobił się niebieski i też była informacja że problem z aplikacją. Wysłałem raport o błędach do Microsoftu odpowiedź była po angielsku którą przetłumaczyłem oto ona:

Problem spowodowany przez urzadzenie sterownika

Otrzymałes tę wiadomość ponieważ urzadzenie sterownika zainstalowane na twoim komputerze spowodowalo, ze system operacyjny Windows zatrzymal sie nieoczekiwanie

Ten typ błedu jest oznaczony jako ‘bład zatrzymania’. Bład zatrzymania wymaga od ciebie zrestartowania komputera.

Wiecej informacji------------------------------------------

Raport podsumowujacy problemu

Typ problemu Windows blad zatrzymania (wiadomosc pojawia sie na niebieskim ekranie z informacja o kodzie bledu)

Dostepne rozwiazanie? Nie

Co ten problem oznacza? Windows napotkal problem, nie moze sie od niego wyleczyc i wymaga zrestartowania

Przyczyna nieznana

objawy komputerowe - wiadomosc pojawia sie na niebieskim ekreanie z informacja o kodzie bledu (na przyklad: 0x000000013 …) Dodatkowe kroki dla ciebie do podjęcia. Prosze kontynuowac wysylanie raportów o problemach tak aby analitycy w microsofcie mogli studiowac i probowac naprawic problem tak szybko tak to tylko mozliwe

Teraz nie wiem co mam zrobić mam grafikę Radeon 9550 128/128bit ale nie wiem czy to chodzi o sterownik karty, gdzie ją znaleźć gdzie wczytać??

Nie jestem biegłym w tej dziedzinie więc proszę o pomoc

Przed tym problemem na jednym z dysków utworzył sie folder po aktualizacji Windows: 2cc98b69762eb7aa918eb3301f napisany po angielsku niestety usunąłem go :oops:

Nie wiem może to ma jakiś związek

proszę o pomoc

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

ech Microsoft, napisz literowy raport / z tego niebieskiego ekranu / to będzie coś takiego “IRQL…” / czwarta linijka od góry na niebieskim ekranie i napisz co masz po STOP / druga linijka od dołu i ostatnia linijka jaki sterownik / bąź aplikacja /powoduje problem to się zastanowimy na forum

ok napiszę jak mi sie pojawi

Złączono Posta : 27.12.2006 (Sro) 9:18

Jak na złość nie pojawia się niebieski ekran i nie zrzuca pamięć fizycznej ale mimo to dalej przerywa mi aplikację mówiąc że są problemy z tą aplikacją

Trochę już o tym poczytałem ale dalej nie wiem czy to jest sterownik karty graficznej mam radeon 9550 128/128bit wersja sterownika 6.14.10.6444