Problemy ze sterwonikami i DirectX na Geforce GTS 450. Część gier nie działa

A spróbuj całkowite usunięcie sterownika graficznego z jego komponentami i wypiąć i wpiąć potem kartę. No i na nowo zainstalować sterowniki graficzne. Do usunięcia użyj revo pro. Wystarczy ci na chwilę trial. I daj znać czy pójdzie.

Już to robiłem, ale zrobiłem jeszcze raz. Odinstalowałem sterownik za pomocą Revo Pro i dodatkowo Display Driver Unistaller też. Następnie przeczyściłem system i rejestr za pomocą CCleaner i JetClean. Zrestartowałem i zainstalowałem sterowniki w wersji 287 i DirectX z płyty GTA. Po instalacji zrestartowałem i zainstalowałem GeForce Experience. Wszystkie gry działały. Zrestartowałem znów - nie działa nic na DX10 i 11. Zrobiłem update sterowników za pomocą GeForce Experience do wersji 382 - wszystkie gry działają. Zrestartowałem i znów wszystko na DX 10 i 11 nie działa. Warto dodać, że podczas instalacji sterowników 382 wywaliło pewien błąd.

Sprawdź kartę graficzną np u kumpla albo u kogoś innego, jak masz PC. Albo spróbuj ściągnąć inną wersję sterownika graficznego - starszą. Problem albo uszkodzony instalator sterownika albo karta graficzna. A trzeci to uszkodzone gry, jeżeli wiadomo jakie. Choć z oryginałami też mają problem. I nie jesteś jedyny i ostatni. Wpisz w Google treść tego błędu. Zobaczysz ile ci wyszuka. Jeszcze jedna rada. Spróbuj na czysto zainstalować ostatni sterownik. Jak masz uaktualnienie, np to niestandardowa i przycisk czysta instalacja pod spodem. Albo po usunięciu wszystkiego od razu najnowszy sterownik.

A wyrzuć ten program i nie instaluj go w ogóle i test.

Odinstaluj sterownik ponownie przez DDU i zastosuj ster w wersji 340,52 i test.

@JNJN Zrobiłem jak mówiłeś i znów to samo. Restart po instalacji - gra chodzi normalnie - kolejny restart - nie działa.

@anon25492837 Wykluczyłbym raczej uszkodzenie karty graficznej, ponieważ jej awaria raczej objawiałaby się inaczej. To jest problem gdzieś w systemie, DirectX i sterownikach. Gry były niejednokrotnie reinstalowane. Wszystkie oryginalne. Starszy sterownik z pewnością da ten sam efekt. Google nie pomogły.

Widzę zatem, że nie mam wyboru i biorę się za zgrywanie danych, żeby zrobić format. Dzięki za poświęcony czas i pomoc.