Problemy związane z konkursem - ogól naczelnego

Witam,

Konkurs jest skopany, a raczej naliczanie golarek, które działa jak chce.
Otóż, wczoraj zebrałem 10 golarek w ponad 30 sekund. Okej, fajnie. Ale po chwili okazało się, że zebrałem tylko 4 golarki i mam je szukać dalej… Co ciekawe, golarki już nie wyświetlały się do końca dnia, więc nie miałem szans w konkursie.
Dnia dzisiejszego, postanowiłem zebrać wszystkie golarki, odkryłem wszystkie, więc przystępują do konkursu.
Problem powtarza się, ale teraz jest nieco inaczej.
Zebrałem 3 golarki, a reszta golarek, za chiny nie pojawia się na portalu.
Więc co, drugi dzień, i znowu lipa. Nie ma szans na udział w konkursie.
Zgłaszałem to wczoraj, ale do dziś nic nie wiadomo.

Ktoś ma podobny problem? Pisać.

Ja niedowidzę i w pierwszym dniu znalazłem 5 golarek. W drugim 7. W trzecim 10 i ogoliłem zarost w 11min. Jeszcze nie wiem, czy to dobry wynik.
Zauważyłem, że klikanie w te same maszynki po odświeżeniu strony, nie nabija zaliczeń. Tak powinno być. To tylko zabawa.
Trafiałem w blogach, programach, newsach, na głównej. Trudno było, gdy pokazywały się fragmenciki maszynek. Przekonałem się, że konkurs jest dla wszystkich. Teraz kombinuję, czy poziome golenie będzie szybsze od pionowego?
Na portalu zauważyłem absurd - to takie wirtualne golenie na sucho. No, czyste tortury.

Każdy ma swoje własne chiny. każdy też sam sobie czasem nogę podstawia, że mu się prawidłowo skrypty nie wyświetlą, albo nieprawidłowo ładują strony. Część ograniczeń, to własne działanie, drugie, to ułomność przeglądarek, trzecie - to roszczeniowe nastawienie.

Nie czuję się oszukany i nie mam zamiaru tworzyć klubu niezadowolonych.

2 polubienia

@Lisek ?

Szczerze mówiąc nie wiem jak mam się do tego ustosunkować ponieważ:

  • nie ma fizycznej możliwości ogolenia naczelnego bez uzbierania 10 maszynek, nie jest to cachowane tylko na żywo ściągane z bazy
  • nie ma możliwości, że pojawią się tylko trzy maszynki a reszta przestanie się wyświetlać, dopóki nie zostanie uzbierana potrzebna ilość maszynek, blokada się nie włączy

Kwestia niemożności znalezienia maszynek, to osobny temat. Jest blisko 100 miejsc gdzie mogą być ukryte. Niektóre są naprawdę w dziwnych miejscach, jak np: wysuwające się okienko pobierania innych wersji na karcie programu. Przetestowaliśmy to na wielu konfiguracjach, do tego specjalnie nie użyliśmy jakiegokolwiek sposobu cachowania, żeby nie było sytuacji, że komuś zapamiętają się jakieś błędne dane. Do tego mieliśmy sytuacje w redakcji podczas testów, że ktoś twierdził, że nie ma więcej maszynek do momentu w którym pokazałem palcem, że jednak są.

Przy okazji prośba, wyślij jakiej używasz przeglądarki i jakie masz zainstalowane do niej dodatki. Chętnie postawię sobie takie środowisko do testów.

Nie przechytrzysz systemu, otwierając kilka razy maszynkę w tym samym miejscu, zaliczy się tylko raz. Może o to ci chodzić :wink:

Tak to się na pewno nie uda :slight_smile:
Każda maszynka ma swój unikalny id. Każdy użytkownik ma wylosowane maszynki z blisko 100.
Po kliknięciu jest zapisywana kombinacja użytkownik + id maszynki + data kliknięcia. Jeżeli spróbuje wysłać do providera id maszynki której nie posiada w wylosowanych, dane się nie zapiszą a użytkownik otrzyma stosowną informację z błędem. Jeżeli np otworzy sobie 10 razy tą samą maszynkę i będzie w nią klikał, zapisze się tylko raz a endpoint za każdym razem odpowie która to maszynka z kolei i jaki był czas PIERWSZEGO w nią kliknięcia.

Google Chrome, w wersji najnowszej, bez dodatków.
Otworzyłem 10 kart, w których mogłem tylko kliknąć na maszynkę. w tym czasie coś zbugowało się. Nie wiem, takie tylko przypuszczenia.