Problemz kartą graficzną czyżby zasilacz?

Przeglądając różne fora zrobił mi się w głowie mętlik… ale przechodźmy do rzeczy.

Mam następujący zestaw komputerowy:

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5400+

ATI Radeon HD 3870 (512 MB) + najnowsze stery

SAMSUNG HD502IJ (465 GB, IDE)

Gigabyte GA-M52L-S3

Monitor Benq 20’’ 1650-1050 60Hz 32 Bity

Ibox 350W…

Dorzucam to z Everesta może sie przyda…

Wartości napięć:

Napięcie rdzenia procesora 1.33 V

+2.5 V 1.89 V

+3.3 V 3.31 V

+5 V 5.11 V

+12 V 12.35 V

+5 V podczas wstrzymania pracy 4.92 V

VBAT baterii CMOS 3.04 V

Temperatury:

Płyta główna 46 °C (115 °F)

Procesor 36 °C (97 °F)

Aux 30 °C (86 °F)

Kiedy gra się w jakąś grę nie ważne jaką czy to Warcraft III czy GTA IV procesor graficzny karty się restartuje, czasem trzeba tez restartnąć kompa. Nie piszcie tylko żeby wyłączyć Recover w CCC bo żal czytać takie porady. Ostatnio nawet bez grania się zresetował. .hmmm wydaję mi się że to wina zasilacza… (tych idiotów w sklepie co mi go wstawili może raczej…) więcej nie kupię kompa w żadnym sklepie tylko złożę sobie sam ale trzeba teraz wypić co się nawarzyło… Sądzę właśnie że to wina zasilacza i chciałbym go wymienić tylko nie wiem na jaki i prosiłbym o poradę. Jaki mam wybrać moc i marka. Mam tylko jeden dysk i jeden napęd nie zamierzam nic dokładać. Myślałem o Chieftecu 450 W albo 400W. Moja karta ma chłodzenie Zalman’a i OC firmowe. Więc myślałem żeby może zasilacz Zalmana ale cholernie drogie;(. Topower, Tagan i który tu wybrac a może Fortron?.. CollerMaster?,

prosiłbym tez o profesjonalna poradę dotyczącą ustawień CCC Radeona. Chodzi mi czy używać ustawień aplikacji czy CCC. Pierwszy raz mam Radeona przesiadka z Geforca;(WRÓĆ!..

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam Michał

Ustawienia aplikacji - każda gra będzie korzystała ze swoich ustawień AA/Anizo, synchronizacji (ją najlepiej ustaw na always off).

Każda inna wartość - wymuszenie konkretnego AA/Anizo itp…

Za restarty prawdopodobnie odpowiada zasilacz. Jest to standardowa konstrukcja dołączona do obudowy, więc nikt Ci go nie wcisnął. Po prostu nie poprosiłeś o wymianę.

poustawiałem w CCC. dzięki.

ale jaki ten zasilacz? :slight_smile:

Zasilacze.

Zainstaluj jakieś inne sterowniki do karty , miałem identycznie z x1650 na agp pomogły stery zainstalowane z jakiejs gazety , te ze strony producenta niedzialały , a co do zasilacza Chieftec 450 wystarczy .