Problen z paskiem zadań

Witam

Od kilku dni mam problem z paskiem zadań, mianowicie kiedy jest otwarty jakiś program np. przeglądarka, po najechaniu na dół ekranu, pasek nie pojawia się, muszę zrzucać za niego program aby móc z niego korzystać, próbowałem wszystkich ustawień “autoukrywanie” “zawsze na wierzchu” itd. niestety nic nie skutkuje.

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły to proszę o podpowiedz, z góry dziękuje i pozdrawiam

g.

Taskbar Repair Tool Plus!

niestety ta metoda nie działa, do tych wszystkich opcji które prezentuje ten program mam dostęp, więc nic on nie wnosi, po za tym jakoś nie ufam tego typu programom. Może jakieś inne pomysły?

Masz zainstalowaną jakąś nakładkę na system ? Typu vista transformation pack ?

Gavron , przez przypadek myszką ukryłeś sobie pasek zadań poza obrysem ekranu. Tam go znajdziesz.

Tak, mam zainstalowany CrystalXP, ale używam innej nakładki “Ebony silver”

(jako styl) mam wrażenie że problem pojawił się po “przeleceniu” systemy programem RegSupreme Pro ale głowy nie dam sobie obciąć.

Pozdrawiam

g.

Pewnie wywalałeś co popadnie a teraz zaczynają się schody. Z tego co się orientuję to program RegSupreme Pro tworzy kopie zapasowe rejestru, spróbuj przywrócić rejestr z tej kopii. Jak pomoże to będzie oznaczało że sam sobie stworzyłeś problem :stuck_out_tongue: