Probletm ze skryptem XtraUpload

Witam.

Zainstalowałem dzisiaj skrypt XtraUpload 1.5.0 i jak chcę wejść na stronę to wyskakuje mi błąd o takiej treści

Site error: the file /home/.squirt/tofik27/e-host24.net/index.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_4.4.so to be installed by the site administrator.

a jak chcę wejść do panelu admina to wyskakuje:

Site error: the file /home/.squirt/tofik27/e-host24.net/include/functions.inc.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_4.4.so to be installed by the site administrator.

Moim zdaniem plik functions.inc.php jest poprawny. nie wiem co może być nie tak :confused:

a co jest dziwne to plik index.php jest identyczny jak functions.ins.php

Sądząc po komunikacie …na serwerze musi być zainstalowany ionCube Loader, dzięki któremu będzie mozliwe odpalenie zakodowanego skryptu :roll:

więcej info na: http://www.ioncube.com

Zainstalowałem ionCube Loader ale zaczął wyskakiwać inny błąd

The encoded file /home/.squirt/tofik27/e-host24.net/index.php is corrupt.

i przeczytałem na jakiejś stronie, że trzeba w jakimś pliku “_i.php” którego nie mam na serwerze znaleźć informacje gdzie znajduje się plik php.ini i tam dopisać taką linię

zend_extension = //ioncube_loader_lin_4.4.so

tylko ani nie mogę znaleźć tego pliki php.ini ani pliku w którym jest do niego ścieżka. również zaglądałem do pliku ioncube-loader-helper.php gdzie jest podana jakaś ścieżka /etc/php/cgi/php.ini ale nie widzę tych katalogów w ftp. Może wy znajdziecie więcej informacji w tym pliku http://e-host24.net/ion/ioncube/ioncube … -assistant

i mam pytanie gdzie mogę znaleźć ten plik php.ini???

Za pomoc z góry dziękuję

Czy dobrze rozumiem że nie instalujesz tego na serwerze lokalnym (na swoim kompie) ? :wink:

Jesli się nie mylę, skontaktuj się z adminem i poproś go grzecznie o dodanie loadera :wink:

…a jeśli u siebie, to musisz mieć plik php.ini :stuck_out_tongue:

no nie instaluje go na moim kompie, a adminowi po co mam zawracać głowę jak mam na serwerze dostęp do ssh, corna, shela myślę że chyba sam bym mógł to zrobić??