Proc Amd 4400+ dochodzi do 80 stopni co robic?

Witam mam proca Amd x2 4400+ ( nie kręcony) na boxowym chłodzeniu i jak gram to temp dochodzi do 80 stopni wymiana pasty nic nie dała ( sam wymieniałem " amatorsko " ) co robic ? Moze jakies lepsze chlodzenie kupic ? Polecie tak do 50 zl .

jareks366 , na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Najpierw sprawdź cz wiatraczek się kręci. Sprawdź również w procesach czy nie masz z powodu jakiegoś programu 100% użycia procesora.

Wiatrak Sie Kreci Jego sr, obroty to 2360 RPM , Przy 10 % uzyciu kompa mam jakies 48 stopni , gdy nic nie robie i to tak jakies 45

Sprawdź jeszcze, czy po wymianie pasty dobrze zamontowałeś radiator, bo z doświadczenia wiem, że różne rzeczy dziać się mogą ;D

to mozna powiedziec ze raczej tak docisniety nie rusza sie na boki przed wymiana tez mialem ze 80 po troche spadlo

moze dokup wentylatory

Ja raczej myslalem o calym chodzeniu ! tylko boje sie ze jak kupie problem bedzie trwal nadal i dlatego ten watek by sie dowiedziec co moze byc nie tak