Procek czy karta graficzna?

Witam wczoraj czysciłem wiatraczek na procku po włonczeniu kompa nie załancza się monitor nie ma obrazu ani nic mam jescze karte zintegrowaną na płycie .

Czy ja rozwaliłem procka czy coś innego

[nie moge wejsc w biosa bo monitor nie wyswietla nic tylko check connection]

A moze odlonczyles kabel monitora od kompa sprawdz to :wink:

nie napewno nie

post2

podlanczalem monitor do laptopa i tez nie dzialal a;e nie wiem czy trzeba jakos ponformowac laptopa o ty monitoze


nie pisz posta pod postem - użyj opcji zmień

zbędne wykasowałem

monczkin

sprawdź czy wszystkie wtyczki są prawidłowo podpięte na płycie głównej

Sprawdż z obu stron kabla.

nie wszytko powsiskałem sprawdziłem i dalej nic :frowning:

Podaj dokładnie coś robił !!

mieszkam gdzie są dwa kompy laptop i stacjonarny .

czyscilem wiatrak na procku paleczka chigieniczną i po skreceniu kompa takie efekty kabelki wszyskie są ok :frowning:

a może kabel w środku się ztegocił(zepsuł) tak że tego nie sprawdzisz a dioda od monitora się świeci ??

Czy zdejmowałeś cooler z procka.

Po włączeniu kompa dysk,wentylatory pracują,słychać jakieś dzwięki z głośniczka.

Karta grafiki ma wyjście sygnału bezpośrednio z płyty,czy wyjście połączone przewodem,sprawdź dokładnie kable i wtyczki monitora.

Monitor czy działa musisz sprawdzić na innym kompie stacjonarnym - zrób to obowiązkowo.

Zobacz czy przy czyszczeniu nie ruszyłeś coś na płycie,może pamięć wyjmij i wyczyść styki i dobrze osadź.

Jak wszystko sprawdzisz i to samo.

Wyjmij baterię z płyty na 30 minut(baterię wymień na nową) i ustaw tylko co trzeba,posiłkuj się książką do płyty głównej.