Procek + Grafa + Płyta główna do 1200zł

Witam,

Swój sprzęt (AMD 64 3500+, GeForce 6600gt tdh AGP, Gigabyte ULTRA) oddaję i w zamian za to mam 1200zł na nowe komponenty…

Przede wszystkim chciałbym kupić płytę główną z PCI-E w AGP inwestować się nie opłaca…

Teraz pytanie procesor AMD / INTEL ??? I najlepiej podajcie jakiś konkretny model :>

Płyta główna: coś do 350zł (złącze PCI-E)powninno wystraczyć oby miało port FireWire, no i obsługiwalo SATE 1 bo takie mam dyski…

Karta graficzna: wybór raczej prosty Geforce Galaxy 7600 http://www.allegro.pl/ite…ator_1_2ns.html

pozdrawiam!

hm…

AM2 athlon 3000+ ~300

dfi infinity 2 ~ 350 zł

no i wałsnie, kuujesz am2 to ram zmiueniasz na ddr2 ;/

DDR2 2x512MB 667MHz GeIL CL4 - 460 zł

no i nie znam sie zabardzo ale… mozna wiaz 512 ramu ale to malo jest, mozna wziasc za athlona semprona albo cos jeszcze inaczej pokombinowac

nie wiem jaka jest teraz cena 7600 ale ja dałem 560 zł, to na 3 cześci zostanie Ci 640 zł, a za to ciezko kupić ram, procka i plyte

W tej cenie AMD

Athlon 3000+ AM2 Orleans

Abik K9N/ Dfi Infinity MII /Biostar TForce nForce4

I karta albo 7600GS DDR3 Galaxy, albo 7300GT Galaxy DDR3

1x512 DDR2 667 GoodRAM. (w przyszłości nastepna kostka, lub jesli starcz $$ to dwie takie kości :slight_smile: )

Jaki masz zasilacz?

BTW link kóry podales nie działa

ale w chwili obecnej mam 350+ to po co mi 3000 : D?

a ramu mam 1gb 400mhz kingostona

McDracullo Podal procka na socket AM2 a ty masz inny.

w sumie to mozna by było tego proca zostawić kupić DFI LanParty i jakąś grafe na 7900GT lub R X1950XT zakładając ze sprzeda te grafe i mobo

Plyta DFI LanParty RDX200 CF-DR

http://www.allegro.pl/item146392445__re … f_dr_.html

AM2 Athlon 3500+ BOX 400 zł

ASRock AM2NF6G 200 zł

GeForce 7600GT 256 MB 625 zł

ASRock AM2NF6G 200 zł

płyta asrocka to się nadaje…co najwyżej na złomowisko. Miałem już tak że płytę asrocka 3 razy wymieniałem na nowa a ta dalej była nie działająca -.-

3000+ bardziej opłacalny. Dużo tańszy, a kręci się niesamowicie.

a nie lepiej intela core 2 duo?

Proc E3600 ~700 zł

Płyta np z zintegrowaną grafiką Gigabyte GA-965G-DS3 za 500-550 zł

Ram np. A-Data 667 Mhz 512 MB 200 zł

Nie starczy nawet z zintegrowaną grafiką, chyba że dołożysz 200 zł.

ale ja ramu nie potrzebuje ; p

DDR1 wsadzisz w DDR2?

oo fajnie, że trafiłem na ten temat, ej ludzie, skończcie z takimi pierdołami, wiem, że umiecie składać kompy, ale zamiast 939 kupować am2? idiotyzm

rafalrydz sprzedałeś już ten zestaw?

Nie sprzedawaj jak nie sprzedałeś, różnicy nie będziesz miał, chyba, że chcesz pogiercować…

zostajesz przy 939, dokupujesz ramu trochę, lepszą grafę 7600GS galaxy?7300Gt galaxy ddr3 zalman

albo robisz jak pisze chudy ed…

albo to:

imo to 2 lepsze będzie lepsze, tańsze.

wigrus sprzedaje wszytsko i ma kase na nową płytę główną bo na tym gigabycie to zabardzo nie pokręci. Jak nie sprzeda to pewnie kasy miec nie będize (tylko z tego względu opchnąłbym sprzęt). Jesli możesz sprzedac tylko płytę to oczywiście tak zrób. Kup wtedy płytę z s. 939 :slight_smile:

Jeśli musisz sprzedać wsyztsko naraz to sperzedaj (przynajmniej po mojemu, dla OC :smiley: ).

Ej Bartek, ale przecież chudy ed i ChrisG podali bardzo dobre rozwiązanie wymiany tylko płyty, a nie całego sprzętu i wg mnie nie ma się nad czym zastanawiać, coś za bardzo dążycie żeby wymieniać i wymieniać,a może wystarczy coś dikupić, bo musisz sieę ze mną zgodzić, że wzrost wydajności będzie niewielki, o ile wogólę będzie,

no jak tak będzie to imo am2 zostaje…

mhm ale ja głównie gram, a na mojej dzisiejszej konfiguracji:

AMD 64 3500+ 939

GiGabyte GA-K8NS Ultra!

1 Gb ram 400mhz

gef 6600 gt tdh leadtek

dyski sata 1

0X

w grze Splinter Cell Double Agent mam z 60 fps a to trochę mało ; o

Pozatym chcę odejść już od AGP…

wigrus zgadzam się z Tobą w 100%. Tylko ja biorę pod uwagę opcje gdzie wmiania albo wsyztsko albo nic (osobno nie kupią).

AGP to dobry, ale wysłużony stnadart. Obecnie znajdziesz jeszcze karty na AGP, jeśli jednak myślisz o przejściu na karte z DX 10 to faktyczie trzeba pomyśleć nad PCI-e. Generalnie, jesli nie masz tlye kasy (na 8800 GTS, GTX) to możesz zostać przy AGP. Wiele kart jest dostępnych jeszcze na ten port.

TO jak możesz sprzedać osobno płytę czy musisz wsyztsko naraz?

oddaje bratu więc … : )