"Proces bezczynności" pobiera 95 % użycia cpu?

Witam. ciekawi mnie pewien procesor w menadżerze a dokładniej “Proces bezczynności” który pobiera mi najwięcej cpu ? dlaczego tak jest ? nigdy nie schodzi po niżej 85 ? i jakbyście mogli mi poradzić czy tych procesów czasem za dużo nie mam ? może któreś mogę wywalić ( jakie ? ) Pozdrawiam oto screen:

http://img136.imageshack.us/img136/783/aaaos.jpg

tak powinno być bo u mnie też tak jest

Im więcej “pobiera” tym lepiej. Cyferki przy procesie bezczynności wskazują w ilu procentach procesor nie jest wykorzystywany. Ile procesor ma wolnej mocy obliczeniowej po prostu.

aha :slight_smile: no to nie wiedziałem :slight_smile: dzięki bardzo :slight_smile: w starym komputerze miałem w tym procesie na poziomie 10 :slight_smile: od niedawna mam nowy :slight_smile:

To nie procesor tylko proces bezczynności, czyli po ludzku nic nie robienia :wink: . Jeśli masz tam 85%, tzn. że twój procesor obciążony jest w 15 % :!:

Spróbuj np. uruchomić test wydajności i sprzętu w WinRAR i zobaczysz wtedy w menedżerze zadań jakie masz obciążenie procesora :idea: .

a spójrzcie na inne procesy ? czy jest ich nie za dużo ? może jakieś są zbędne :slight_smile: ?

Przecież jest to logiczne, że proces bezczynności to idle.

Ja bym killował te procesy:

open-fm

wmiapsrv

spellchecker-gg

MsPMSPSv

HPZipm12

InCDsrv

SupServ

gg

LSSrvs

CTCMSGo

jqs

CTSVCCDA

Ja na przykład mam takie procesy http://img269.imageshack.us/img269/2338/procesyo.png przy uruchomionej przeglądarce, antywirusie, firewallu, komunikatorze i playerze muzyki foobar. Jak chcesz możesz porównać z moimi :lol:

PS. skoro masz 2GB pamięci ram to na na twoim miejscu bym zmniejszył plik stronicowania :stuck_out_tongue:

W jakim stopniu procesor się “nudzi”