Proces UAService7.exe Cóż to jest?

Od niedawno zauważyłem w menadżerze ten proces. Nigdy wcześniej go nie widziałem. Od czego on jest? Do czego służy?

Podejrzewam, że może mieć coś wspólnego moją nową myszką optyczną. Zdaje mi się, że pojawił się równoczęśnie z tym urządzeniem…

Ale to tylko moje przypuszczenia i mogę się mylić. :slight_smile:

"Srodowisko graczy na calym swiecie przeklina na czym swiat stoi -powodem tej sytuacji jest starforce 3 -system zabezpieczajacy gry przed “nielegalnym” kopiowaniem.Problem wyrasta juz do rozmiarow ,gdzie gracze skupieni na fan forach oglaszaja bojkot gier zawierajacych wlasnie te zabezpieczenie i wzywaja innych do przylaczenia sie.

Pretensje graczy dotycza problemow z uruchomieniem gry po wypuszczeniu patcha do niej-starforce3 nie zezwala wtedy na uruchomienie gry bez oryginalu wlozonego w naped-a i to nie pomaga czesto-po prostu bubel wyszedl.

Inna sprawa jest to ze starforce instaluje nam w systemie jakies dziwne aplikacje,ktore powoduja niestabilnosc systemu,utrate danych niebieskie ekrany etc-oczywiscie przegladajac inne zabezpieczenia widzimy rowniez zainstalowane drivery:

Secdrv-jest sterownikiem od safedisc

UAService7.exe -jest usluga securom7-nie zaobserwowano sterownika

Enodpl/Tandpl/Lemgst/Hwpsgt-sterownik od Tages

SshDrvXX jest sterownikiem od ProtectCD

ale jest zasadnicza roznica pomiedzy nimi a starforce3-o ile pozostale aplikacje nie wyrzadzaja szkody naszemu systemowi ,o tyle kolejne wersje starforce sa gorsze od poprzedniej i czynia coraz wiecej szkod na naszym dysku-pozatym dzialania tych aplikacji podchodza juz pod nielegalne wedlug regul swiatowych

kwalifikuja sie jako wirusy"

Czyli co z tym zrobić??

Zostawić? Wywalić?

Powodem jest zapewne gra Soldiers: Ludzie Honoru z tego co mi wiadomo korzysta właśnie i zawiera w sobie starforce’a

jeżeli nie grasz w gry, odinstalować :wink:

A jeśli gram?

Czy systemowi grozi realne niebezpieczeństwo?

Ogólnie to cobyście radzili zrobić - usunąć czy zostawić?

Wystarczy odinstalowanie gry?