Procesor 80 - 100 %


(Patryktrzebiatowski) #1

Witam . Gdy gram w gre , w Tym wypadku jest co Counter-Strike 1.6 Ping gra sie zawiesza przez pierwsze 5 min gry . Potem gdy powiedzmy zmieni sie mapa takze sie zawiesza . Lecz czasami jest tak ze nie zawiesza sie na poczatku wlaczenia i po zmianie mapy . Niewiem co moze byc tego przyczyna . Niewiem czy to moze miec cos wspolne ale mam odlaczony wiatrak od karty graficznej poniewaz strasznie halasowal . moj system to mx 7 . Wczesniej pracowalem na xp normalnie i nie mialem zadnych zacinek itp . Odinstalowalem takze anytywirusa nod 32 z nadzieja ze to moze to cos mulic kompa etc . Podam moze jeszcze sprzet ;

system ; x7

procesor . 2.5

karta graficzne ; geforce 4 mx 440 .

ram ; 1gb

Mysle ze to wystarczy . Prosze o natychmiastowa pomoc .


(Homik1983) #2

Jak duży radiator masz na tej karcie? Jeżeli radiator jest mały to lepiej podłącz ten wiatrak od karty i zobacz czy wtedy będą występować przycinki. Jeżeli nie, to proponuję zastanowić się nad wymianą wiatraka na karcie.

Pod Windows XP karta pracuje pod minimalnym obciążeniem i sam radiator może wystarczać do jej chłodzenia, z tego też powodu mogą nie występować żadne przycinki.


(Patryktrzebiatowski) #3

Przypiolem wiatrak . reinstal cs . i dalej wystepuje scinanie . co robic ? ; /


(Homik1983) #4

Sprawdzałeś, który z procesów najbardziej obciąża procesor? Sprawdź to w menadżerze zadań, sortując listę procesów wg obciążenia CPU. Daj znać co to za proces. Możliwe, że masz jakiś syf w komputerze i będziesz musiał przedstawić logi z odpowiednich programów w dziale: Bezpieczeństwo i logi HijackThis. Zasady i instrukcje zamieszczania logów znajdziesz w ogłoszeniach tamtego działu.


(Patryktrzebiatowski) #5

Wlaczylem wiatrak . zrobilem reinstal systemu . Nadal wystepuje ten blad . Gdy patrze na procesy cs bierze od 20 w gore . Wiec niewiem juz dokladnie co jest tego przyczyna . Scina sie strasznie . prosze o pomoc .